Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez a szabadság jele ez vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a szabadság jele ez vagy miért van ez bennem?

Figyelt kérdés

Nem feltétlenül párkapcsolati kérdés ez, annyiba tartozik ide hogy 2 éves kapcsolatomnak lett vége. Nagyon rossz volt de most eltelt 1 hónap.

((Mondjak ha szeretsz valakit engedd el es visszajön) valószínűleg elengedtem.

Ezt onnan tudom, hogy mar nem erdekel mi van vele mit csinál se érzek iránta szeretetet.


A kérdésem pontosan más, csak ezt előzeteskent irtam le.


Az lenne a kérdésem mi ez az hogy elengedtem hogy nek gondlok ugy ra nem érzek haragot. Teljesen magabiztos lettem ugy erzem szabad vagyok erősnek erzem magam elettelteli elniakarassal stb mi ez most bennem.

A történtek utan mar boldog vagyok stb.

Mitől lett ez a jo erzes bennem.?

Meg akik hisznek a vonzastorvenyebe most működik esetleg bennem ha egész végig ilyen jol vagyok?


(Helyesírási elnézést külföldi billentyűzetem van)


2018. dec. 15. 11:36
 1/2 anonim válasza:
igen
2018. dec. 15. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen. Irtad nagyon rossz kapcsolatod volt.

Megszünt a nyomás hogy kiléptél. Frlszabadultnak érzed magad. Ez természetes.

2018. dec. 15. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!