Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan haragudtam?

Figyelt kérdés
A barátomnak van egy lány ismerőse, akiről mondta, hogy régen tetszett neki. Megkérdeztem tőle, hogy tetszik-e még neki? Erre azt válaszolta, hogy a szemének tetszhet, de barátnője van. Szerintetek jogosan voltam miatta dühös, vagy túl reagáltam?

2018. dec. 15. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tulreagálod ha jól szűröm le a srác ezzel azt akarta mondani hogy a szeménektetszhet de a szíve a tiéd szerintem.
2018. dec. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%

Ha ilyet mondana nekem a barátom, azt nehezen viselném el. Én inkább szomorú lennék.

Úgy hiszem, hogy ha van egy barátom, akkor őt tartom a leghelyesebbnek és nem vadászok más férfiakra, nemhogy még kommentelném őket.

2018. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Túl reagáltad.

Fogadd el, hogy nem vagyunk egyformák. Nem lehet elvarni hogy vak legyen. Vannak nálunk szebbek, vannak csúnyábbak.

Csak az számit hogy ugy tartja a nap is miattunk jell fel!

2018. dec. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

* kell fel

23/N

2018. dec. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
69%
Túlreagáltad... Nehogy azt mondd, hogy neked nincs olyan srác aki tetszene a barátodon kívül, mert te is tudod hogy ez nem igaz.
2018. dec. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Szerintem is túlreagáltad a dolgot. Ilyen miatt szerintem kár dühösnek lenni, nyilvánvaló, hogy ha az a lány ismerős kellene neki, akkor már azelőtt összejön vele, mielőtt te képbe kerültél.

Az is szerintem nyilvánvaló, hogy nem ok nélkül van veled: Téged szeret, nem pedig őt!

2018. dec. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Úgy bírom,mikor azzal jönnek, hogy nehogy azt mondd, hogy neked nem tetszik senki se a barátodon kívül... Képzeld el, az a helyzet, hogy nem tetszik rajta kívül más! Lehet én vagyok űrlény, de rajta kívül nem érdekel más. Nem nézek meg másokat, nem fantáziálok másokról. Ennyire nehéz elhinni, hogy lehet szeretni úgy valakit, hogy közben nem másokra nyáladzom?
2019. febr. 16. 22:05
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a másokról való fantáziálásról beszéltem, hanem arról hogy más is tetszik a barátodon kívül. Ne mondd, hogy ha az utcán veled szembejön egy jóképű, szép szemű pali akkor nem nézed meg :D
2019. febr. 17. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Más dolog az, hogy tetszik valaki, vagy megállapítom, hogy jól néz ki és ennyi. Szerintem ha valaki tetszik, ott már nem csak arról van szó, hogy szépnek/helyesnek tartom. Mert hiába szép valaki ha a személyisége undorító :D
2019. febr. 18. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!