Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, nektek bejönne egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek bejönne egy kissé fiús lány?

Figyelt kérdés

Aki pl. fekete, bővebb ruhákat hord, utálja a szoknyákat, keveset sminkel, szereti a videójátékokat, szeret bandázni, esetleg koncertezni (hangszeren), utazgatni, nincs műkörme és szeret deszkázni.


Tudom, ízlések és pofonok, de az itt lévő fiúkat kérdem.


2018. dec. 15. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
39%

Szia!


Te vennél így ruhát?


Fekete, puha, hosszú. Van 2 zsebe. Jó meleg.


Megvennéd kép nélkül?

2018. dec. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
68%

Igen, ha nem lenne rövidebb haja, mint nekem.


19F

2018. dec. 16. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
67%
Nekem nagyon
2018. dec. 16. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
19%
Ha hosszabb a haja bejönne. Ezek a tulajdonságok cseppet sem fiusak. Sőt... Sokan uralják a plazapicsuszokat
2018. dec. 16. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Amiket leietal, azzal nincsen baj. Ez meg talán annyira nem is fiús

Viszont ha rövid hajad van (váll nál feljebb van) akkor az már nem igazán tetszik. Inkább egy hosszabb hajú fiúra emlékeztet, ami nekem nem jön be

Meg ha nagyon nagyon fiusan viselkedik. Mint írtam azzal nincs baj, hogy deszkázik, szeret utazgatni szeret videojatekozni...

2018. dec. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%

Nekem, bocsi, de nagyon nem jön be. Ha mondjuk tetszenék neked és közeledni próbálnál, egészen biztosan elutasítanálak, az ilyen lányokban csak a (kimondottan fiú) havert látom, és nehezen tudnálak nőként kezelni (és ebben senki ne lásson bunkóságot, aki nem akar nőnek látszani azzal nehéz is nőként bánni).

De persze, aggodalomra semmi okod, ahogy a többi válaszolónál láthatod, őket nem zavarná egyik tulajdonságod sem.

2018. dec. 16. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Egy páran írtatok nekem üzenetet, amikre nem fogok reagálni, mert nem kapcsolat szempontjából kérdeztem. Igazából soha az életbe nem lenne rövid hajam😂. De köszönöm mindenkinek a válaszát!
2018. dec. 16. 14:21
 8/12 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom, hogy egy ilyen lánnyal könnyebben megtalálom a közös hangot, mint egy pláza lakó csajjal. Nyilvánvaló, hogy egyénenként változó, hogy kinek milyen típusú csaj jön be, de szerintem a nagy átlagot egyáltalán nem zavarja/nem fogja zavarni, ha egy 'kissé fiús lánnyal' van/lesz dolga.
2018. dec. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jah, ezek mind ideális tulajdonságok nekem, de emellé kellene más is, hogy azt mondjam bejön valaki.


Mondjuk a csak fekete ruha unalmas szerintem, szeretem a színeket amíg a ruha utcai hatást kelt, nem plázait.

2018. dec. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nem mondhatnám, a videójáték az jó, hogy szereti, de valamilyen szinten legyen nőies, törődjön a külsejével, hagyja hosszúra a haját stb.
2018. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!