Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehetne továbbvinni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehetne továbbvinni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit a napokban bejelöltem Facebookon, egyáltalán nem ismerjük egymást, még soha nem is láttam, pedig egy városban lakunk. Holnap lesz a szülinapja, és gondoltam, hogy indítok azzal beszélgetést, hogy megköszöntöm, viszont nem tudom hogyan vigyem tovább, az ismerkedést.
2018. dec. 16. 23:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Megkérdezed hogy mit csinál/csinált szülinapja alkalmából.

Amúgy ritkán jön össze ez a "bejelöltem" dolog. Én a legtöbb embert törlöm hogyha úgy érzem hajt rám.

(barátom van és nem szeretem a nyomulást vagy a netes ismerkedést sem)

16L

2018. dec. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát először is add tudtára ,hogy nem valami netes zaklató vagy ,csak szimpatikus volt neked Facebook alapján és lattad hogy egy városba lajtok es csak boldog szülinapot szeretnél kívánni neki ,esetleg megkérdezheted hogy hány eves lett, és elmondhatom a te koronát is ....és ilyen kérdezz felelek módon beszélgethettek ,aztán mondjuk másnap kerhetszegy randit is tole (mozi ,jegkori,vagy csak séta)
2018. dec. 17. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Lemaradt hogy 16/L

Utolsó voltam.

Sok sikert , bátorság.....😉

2018. dec. 17. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!