Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy srác a suliban....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy srác a suliban. Nem ismerem, ő sem engem. Szeretném, ha elindulna köztünk valami. Mi ilyenkor a teendő?

Figyelt kérdés

Ő végzős, én 11.-es vagyok (évvesztes), tudom a nevét, és azt, hogy matek és fizika emeltre jár. Ez egy közös pont, mert én is. Nagyjából ennyi. Egyik közösségi oldalon sem találtam meg. Neki meg szerintem fogalma sincs róla, hogy ki vagyok.

Olvasgattam már a gyakorin hasonló kérdéseket, mindenki a szemezést javasolta. Az oké, na de ha bejön a dolog, és egyértelműen viszonozza, hogyan tovább?

Szólítsam meg? Várjam, hogy ő kezdeményezzen?

Eléggé egy visszahúzódó típusnak tűnik, és én is az vagyok.


Bónusz kérdés(ek): Megszólításnál és/vagy az első beszélgetések alkalmával miről érdemes beszélni? Hogyan lehet a kínosságát enyhíteni a szituációnak?


Ti voltatok már hasonló helyzetben?



2018. dec. 18. 17:18
 1/4 anonim válasza:
Kezdj el "nyomozni" utána. Ha jár valamilyen edzésre(pl. Foci, kosár stb.. ) akkor menj el Te is oda megnézni őt. Legyen közös témátok, ha egyszer megszólítanád. Sokkal több módszer nincs ezen kívül, csak az segítene sokat, ha egy évfolyamra járnátok. Nyílván ő sem fog megszólítani, ha visszahúzódónak tűnik. Ha hozzádszól és mond valamit amit viccnek vél nevess akkor is, ha nem vicces annyira.
2018. dec. 18. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Beszélgess vele, aztán hívd el valahova.

Iskolai büfé...

vagy kérj segítséget tőle valamiben,

és utána vegyél neki valamit a büfében, hálából.

2018. dec. 19. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Te semmiképp ne nyomulj. Az ő dolga próbálkozni nálad, neked jeleket kell adni, ami által megerősíted a dolgában. Szemezzetek az jó, majd ő lép:D csak dőlj hátra, vagy tökös vagy nem.
2018. dec. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

"Az ő dolga"

Az régen volt így.

Ma már egyenjogúság van.

Ti harcoltatok érte - akkor élvezzétek is ki az előnyeit.

2018. dec. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!