Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit vegyek a barátomnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit vegyek a barátomnak karácsonyra?

Figyelt kérdés
Én 16l ő 16f. Mit vegyek neki? Nem olyan régóta vagyunk együtt de nagyon szeretjük egymást és alap hogy adunk egymásnak valamit de nem tudom mit kéne/mit illik.
2018. dec. 18. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:

Valamit ami rá ,vagy rátok kettotokre jellemző .Esetleg adj neki közös mozizast veled ,vagy jegkorilyegyet .Esetleg nincs olyan amit különösen szeret (étel)?

16/L

2018. dec. 18. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igazából szinte folyton együtt vagyunk ,moziba is gyakran megyünk, korizni is... igazából mindene meg van és ha megkérdeztem mit kér csak annyit mond hogy engem...
2018. dec. 18. 20:31
 3/5 anonim ***** válasza:

Igaz, ő nem keresztény, de megünneplem vele a karácsonyt. Plussz egy nagyon aranyos rajzot készítek neki, ami jellemzi a kapcsolatunkat. A többi majd magától jön.


Ui: Szerintem nem rossz ötlet. Jobb, mint a semmi.


(2 éve együtt)

2018. dec. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ha azt mondja hogy téged szeretne akkor remélem tudod mire gondol
2018. dec. 18. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én tavaly egy nici párnát meg kulcstartót vettem neki... tetszett is neki :) vegyél neki valami aranyos dolgot. Ne kérdezd hogy mit szeretne, főleg ha nem rég óta vagytok együtt, lepd meg ilyen "cukisággal ".
2018. dec. 18. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!