Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor mi lehet 'köztünk'?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi lehet 'köztünk'?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nagyjából egy hete megismerkedtem egy lánnyal Instagramon. Válaszolt a storyaimra stb...Bátorságot vettem és elkértem a Snapchatjét. Elkezdtünk ott jobban dumálni és elég sokat is, ugye most, hogy suliidő van is fentmaradtunk éjjel 3-ig beszélgetni. Rájöttünk, hogy sok mindenben egyezünk (szokás, stb...). Megemlítette, hogy nincs más olyan fiú akinek ilyen hamar megnyílott volna és, hogy nagyon szimpatikus vagyok neki. Teljesen belezúgtam, már megbeszéltük a közös kutyasétáltatást is :)). Igen ám de hétfő délután megnyitotta amit küldtem neki, de nem írt vissza. Táncolt volt, megértem, de aznap már nem is beszéltünk tegnap délutánig amikor is megint írt a storymra valamit, és meg rávágtam, hogy "nem is beszéltünk ma:(". Onnantol kezdve még fél órat beszéltünk nagyjából este 10ig aztán megint nem írt...Láttam a SnapMapen, hogy fentvolt, mert ugye kijelzi (Snapesek tudják). Reggel kérdeztem is tőle, hogy miért nem írt, hogy valami baj van-e? Erre csak annyit írt, hogy elaludt és nyitva maradt a telefonja. Nekem ez eléggé kifogásnak tünt. Élőben találkoztam már vele 5 percre, mert egy suliban vagyunk, és akkor is "jót beszéltünk" az idő alatt, szóval nem hiszem, hogy a külsőmmel baj lenne számára. Meg míg beszéltünk is mondta, hogy megnevettettem...Na mindegy, azóta mondogatja is, hogy mennyi minden van betáblázva neki azokra a napokra...Szerintetek kifogások, valami megtört benne? Kiváncsi vagyok a véleményetekre. Totál belé vagyok zúgva. 17/F, 15/L.

2018. dec. 19. 23:40
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ne haragudjatok ha hosszúra sikeredett. Azt elfelejtettem említeni, hogy mondta most, hogy amikor lesz ideje akkor majd ír nekem.
2018. dec. 19. 23:41
 2/15 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy mikor tudunk találkozni.
2018. dec. 19. 23:45
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ohh hat ez mindenkepp szemelyfuggo. Nem ismerem ezt a lanyt igy nem tudok neked biztosat mondani, de szerintem van ra esely hogy ezek mar csak ilyen kifogasok es meggondolta magat. Velem is volt mar ilyen hogy beszelgettem valakivel az elejen meg volt kedvem hozza meg jofej volt meg ilyesmi es utana egyszeruen csak meggondoltam magam es pontosan ezeket csinaltam en is. Ezek ilyen lassu eltavolodas jelei. Nem akar megbantani de nem akar felrevezetni sem ezert nem beszelget mar veled annyit.De lehet csak magambol indulok ki es igazabol tenyleg csak nem volt ideje a lanynak meg ilyesmi.

Szerintem probalj meg valahogy rakerdezni vagy ugy tisztan mutatni neki hogy neked bejon es ha jol reagal akkor van esely. Ha nem, akkor hagyd szerintem.

Vagy meg azt is csinalhatod hogy egyik nap nem irsz neki es vard meg hogy o ir-e . Ha nem ir es nem is beszeltek egyaltalan igy aznap akkor ez is egy jel lehet hogy o annyira nem akar(de ez nem jon be mindig, attol fugg hogy a lany kezdemenyezne e )

2018. dec. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Köszi szépen, még várok véleményeket/tapasztalatokat, mindenkinek jár a zöld pacsi ! :)
2018. dec. 20. 00:21
 5/15 anonim ***** válasza:

Ha nem lett volna benne egy könnyen kapható kislány,akiről a szülei valószínűleg nem tudják ,hogy egy hét ismeretség után idegenekkel akár találkozni, meg snapchat,meg insta,akkor azt hinném,nem 2018-ban vagyunk.

De sajna ez a jövő,és már elkezdődött.

2018. dec. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ez most úgy hangzott, mintha valami huligánnak tartanál :)). Hangsúlyozom, hogy sokat dumáltunk már ahhoz, hogy elmenjünk egy "datere", és már a suliban is találkoztunk. Nem hiszem, hogy annyira idegenek vagyunk már egymásnak, nem tudom mi a baj ezzel. Az exem is 14 volt, én meg 16 amikor összejöttünk, és "csodával határos módon" vele is másfél hét után találkoztam először, és semmi sem történt :)) Egy évig voltunk együtt.
2018. dec. 20. 12:12
 7/15 A kérdező kommentje:
Ja és én kérek elnézést, hogy mi, fiatalok ezeken a közösségi médiákon próbálunk ismerkedni. Nem tudom te hány éves vagy, de ennyi erővel te is hanyagolhattad volna az msn-t meg mit tudom én mi volt a divat a 2000es években :)). Igen, fejlődünk, fáj neked? Vagy nem értem. Megspórolhattad volna az időt ha kihagyod ezt a jelentéktelen bunkó/pökkhendi mondatodat. Mondjuk én is, de talán én észhez tudlak tériteni, hogy nem hülyeség a fejlődés :)). Szép napot neked.
2018. dec. 20. 12:15
 8/15 anonim ***** válasza:
#7: De ez vissza felé fejlődés haver 😉
2018. dec. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Miért lenne visszafejlődes? Aki normálisan tudja használni ezeket a közösségi platformokat azoknak miért számítana ez visszafejlődésnek? Nem hiszem, hogy rosszabodott a világ azzal, hogy megjelentek ezek a platformok, de nem mindegy neked? Szabad életet élsz, és nincs jogod más ismerkedési szokásaiba beleszólni, ha neked az esik jól akkor te használd nyugodtan az e-mailezést, küldj levelet postán, vagy mit tudom én. De eléggé lemaradott lehetsz, már bocsi haver :). De mindegy is, nem ez volt a kérdésem.
2018. dec. 20. 14:16
 10/15 anonim ***** válasza:

#9: A legtöbb mai lány még mindig old skool ebben a tekintetben,és szereti,ha a fiú élőben odamegy hozzá,mert legalább bátor,és nem ilyen nyuszi.

Az instát meg nem ismerkedésre találták ki. Az insta képmegoszto,a face meg barátokkal való kapcsolattartásra való,ha már bele mentünk abba,hogy mi mire való . A snap meg egy felesleges hulladék azoknak,akiknek se az insta se a Messenger nem felel meg irkálni,mert nem tök mindegy..

2018. dec. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!