Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tartotok a leghatásosabbnak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tartotok a leghatásosabbnak?

Figyelt kérdés
Szerintetek mi a leghatásosabb nyitó szöveg ha interneten akar valaki ismerkedni? Van olyan akivel már sikerült összejönni lánnyal? Vagy lányoknak olyan ami nagyon tetszett és legalább egy randi azért volt a fiúval?
2018. dec. 20. 06:42
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
Például kezdjed azzal, hogy sok válaszát olvastad és ezek neked nagyon tetszettek, mert te is így helyesled. Folytasd azzal, hogy mivel foglalkozik, mit csinál szabad idejében (ha van neki...). Aztán majd alakul...
2018. dec. 20. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia. :) Hogyhogy az interneten akarsz ismerkedni?


Csak, hogy értsd, ezzel pl már elindul a beszélgetés. Szóval helyzet függő, hogy mit írj egy lánynak/fiúnak.

2018. dec. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia, én úgy jöttem össze a barátommal, hogy ráírtam én előbb, aztán randiztunk, és egyből bejöttem neki, ahogy jobban megismert. Utána már egyenes út volt ahhoz, hogy összejöjjünk. Nos, én előtte már tudtam róla pár dolgot a facebookja alapján, meg így az öltözködéséből is lejött, hogy rocker (ahogy én is), szóval én ezzel kapcsolatban indítottam. Volt egy koncerten, és megkértem, hogy meséljen róla. Aztán nem nagyon beszéltünk, nem esett le neki, hogy bejön, de egy haverja felvilágosította, es emiatt rámírt a kiszemeltem.

Összefoglalva valahogy szerezz róla információt, és az alapján kérdezz valamit tőle. Lehetőleg ez közös téma legyen.

A másik opció, hogyha nem tudsz róla semmit, hogy ráírsz, hogy “szia, xy vagyok, egy suliba járunk, nagyon szimpatikus vagy, lenne kedved randizni velem?” Es ennyi. Nem kell tulbonyolitani.

Sok szerencsét

2018. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Az én barátom úgy indított, higy stia, zavaró számodra a távolság? Mondtam, hogy eléggé, leráztam. Aztán megint írt, hogy mi van, ha őt nem érdekli a távolság, csak a szerelem? Mit ne mondjak, nyálas volt, de megsajnáltam. Fél éve vagyunk együtt :D de nem hiszem, hogy mindenkit be lehetne ezzel palizni...
2018. dec. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia van kedved ismerkdni?

Am Budapesti vagy?


Ez mindennek az alapja.


2 randi 1dugás.

2018. dec. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Hát szerintem nagyon fontos az, hogy ne legyél túl nyomulós a kezdeteknél. Illetve az, hogy próbálj meg helyesen írni. (Bár a kérdésed írása alapján ezzel nincs gond, viszont szerintem sok embernél már problémát okoz.)

Szóval egy "szia", "nem zavarlak", "szívesen megismerlek, ha van rá lehetőség" szöveggel lehet kezdeni. És ha az adott személy rendesen tud válaszolni akkor valószínű már le tudod mérni, hogy nyitott e a dologra.

Aztán elkezdheted megismerni. Figyelj szerintem arra, hogy ne menj bele az elején olyan kérdésekbe, amihez még nincs közöd (MÉG ;)) Kérdezheted a foglalkozásáról, a hobbijáról... Amit jónak látsz. Csak ízlésesen.

Sok sikert. =)

2018. dec. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!