Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg így van ez lányok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg így van ez lányok? Mitől tudnátok bízni egy ilyen emberben? 18/F

Figyelt kérdés

A mai lányok nagyon félnek (megértem amúgy és van alapja ha csak az itt köröző férfiakra gondolok amiket olvasok és amikről panaszkodnak a lányok) interneten keresztül ismerkedni. Azoknak akik meg komolyan gondolnák és tényleg szeretnének neten ismerkedni azok el vannak nyomva. Nem jut el azokhoz a lányokhoz akikhez el akarja juttatni mert a "Szórnálak lalika 56/F" és társai spamelnek mindenkit aki csak megemlíti, hogy lány.

Rengeteg keselyű nézi és lesi a gyk topikokat és keresi az elkeseredett egyedül lévő, esetleg szűz lányokat és majd ők nagy lovagok megszabadítják minden bánatától és jól megraknák. Majd eldobná nyilván.

Én, aki komolyan gondolok mindent és nekem ez megy a legjobban interneten, írásban beszélgetni (mert igaziból ismerkedésnél meg mindennél úgy van, hogy azt erőltesd amiben jó vagy mert akkor lesznek sikereid) de nem tudok érvényesülni az ilyen emberek miatt. Nagyon kevés lányhoz jut el a szavam és még kevesebb gondolja komolyan pont az ilyen férfiak miatt. Azt hiszik ez csak valami szerep, hogy én is csak kihasználnám mert a lányok ehhez szoktak és félnek ettől.

Nem tudok érvényesülni és nem tudom velük elhitetni komolyan gondolom. Ha egy lány is küld képet és megdicsérem milyen szép nem hiszi el és csak azt hiszi meg akarom dugni és letilt... (Viccen kívül volt ilyen)

Pedig szűz vagyok, nem is véletlen, keresem az olyan lányt aki értékel és komolyan vesz. Sokan ezt se hiszik el mert ezt csak azért mondom, hogy még jobb legyen az álcám és ne gondolja azt, hogy csak arra kellene.... Mindegy ezek már tényleg abszurd dolgok.

Hogyan és hol lehetne neten olyan lányokkal ismerkedni akik értékelik a kedves és őszinte, tiszta szívéből tudó és szerető fiúkat? Mert elegem van, hogy hónapokig mondom neki, hogy szép és beszélgetek vele ismerkedek és egyszerűen mintha idegen lenne, nem hisz a szavamnak és eldob. Volt, hogy 2 hónapig ismerkedtünk, taliztunk is és semmi. Teljesen átnézett rajtam és egyik fülén be másikon ki amit mondok. Hogyan lehet elnyerni a bizalmukat a lányoknak? Én minden tőlem telhetőt megteszek és tényleg nem olyan vagyok akinek a nő csak arra kell, hogy kiélje a vágyait utána annyi. Nekem minden más is fontos, egy párkapcsolat sokkal többről szól! Ezeket szeretném megtudni. Ha egyet kívánhatnék most karácsonykor akkor az az lenne, hogy az élet hozzon össze egy ilyen nővel aki hisz bennem és nekem!

18/F



2018. dec. 24. 20:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
20%

"majd ők nagy lovagok megszabadítják minden bánatától és jól megraknák. Majd eldobná nyilván"


egy jo parszor megraknam es csak utana, de a tobbi stimmel :D

2018. dec. 24. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A bók sokszor mit sem ér egy alapból önbizalom hiányos lánynál.engem nem egyszer megaláztak ezzel a világ felé elveszett az összes bizalmam. De ha nem csak mondod neki hanem pl megnyílsz neki akkor beenged õ is a bizalmába.16L
2018. dec. 24. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem engedett be, nagyon kizárt és szerintem még senki sem nyílt meg nekem. Még talin sem. Szóval vagy én vagyok ilyen személyiség és nem tűnök olyan megbízhatónak vagy nem tudom. Én magamat annak tartom, megvan a saját véleményem mindenről és annak ellenére, hogy ennyire szeretek beszélni és irkálni mint látszik ugyanennyire szeretem olvasni az üzeneteket és hallgatni másokat. Bárcsak lenne valaki aki partner ebben :(
2018. dec. 24. 20:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet azt hiszik ,hogy nem tartják fent az érdeklõdési köröd ,így inkább nem kezdeményeznek
2018. dec. 24. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Talán először annak a miértjét keresd meg hogy miért nem tudnak benned bízni. A volt barátom nagyon hasonló volt mint te ( kitudja lehet hogy te vagy az) vele azért szakítottunk mert nem tudtam benne megbízni. Úgy voltam vele hogyha elmondom neki a titkaimat, kinevet, és nem vesz komolyan. Ez jött le nekem a beszélgetéseinkből, miközben lehet hogy nem is így reagált volna.
2018. dec. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azt nem tudom megmondani. Nem rajtam múlik, hogy valaki miért nem tud megbízni bennem. Én kedves vagyok, törődök az emberek érzéseivel, megértem őket és bízhatnak bennem, csak ők ezt nem hiszik el nekem.

Akkor ezen pont, hogy neked kéne javítani és nem a párodnak. Ha te nem tudsz bízni benne az nem feltétlen az ő hibája, akkor felesleges az egész és semmi értelme. A párkapcsolat alapja a bizalom. (egyébként ezért sincs nekem mert ez a bizalom nem alakul ki soha)

De a kérdésemnek pont ez a lényege, hogy hogyan lehet kialakítani a bizalmat két ember között. Mikor hiszi el azt amit mondok? Ha azt mondom szeretem őt akkor annak a szavaknak súlya van, fogja fel mennyire komolyan gondolom. De a mai lányok egyszerűen nem tudnak megbízni senkiben mert már érte őket rengeteg csalódás és bennem is csak az újabb csalódást látják és teljesen negatívan állnak az új emberekhez. Borzalmas és nagyon tanácstalan vagyok!

2018. dec. 24. 22:09
 7/11 anonim ***** válasza:

Ez nagyon szép amit leírtál, egészen elgondolkodtató volt. Én lány vagyok, és tényleg rengeteg olyan fiú van, aki csak amiatt a dolog miatt írogat lányoknak. Persze, emiatt már az ember úgy áll hozzá, hogy "Jajj, megint egy kanos srác, hogy fogom tapintatosan lerázni", de én pédául adok mindenkinek esélyt, hogy bizonyítson 😊

Remélem megtalálod az igazit, mert egy olyan fiút, mint te, meg kell becsülni. 😀

2018. dec. 24. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ámen :D
2018. dec. 24. 22:32
 9/11 anonim válasza:

Szia!

Elolvastam mindent, amit írtál, és azt kell mondjam, már rég nem láttam olyan fiút, mint te. Meglepően jól látod a dolgokat és tetszett, amiket írtál, mert teljesen jogosak. Személy szerint én sem vagyok valami szerencsés az ismerkedés témakörében, pedig állítólag belsőleg és külsőleg sincs velem semmi probléma, de mégis így alakult. Mivel úgy vettem észre, hogy a mai fiúk már nem igazán kezdeményeznek és ezt inkább a lányokra is hárítanák, elhatároztam, hogy akkor megpróbálom, hogy én lépek először. Hát mondanom sem kell, ezeknek a próbálkozásoknak sem lett semmi jó a vége, végül mindig csak csalódtam. Olyan lány vagyok, aki mindenkiben igyekszik a legjobbat látni, mégha azt nehéz is valakiben megtalálni. A másik meg, hogy túlzottan beleélem magam a dolgokba, aztán persze a végén ugyancsak én koppanok. A csalódások ellenére is, ha egy fiú kezdeményezne nálam, biztos, hogy tiszta lappal indítanék és nem általánosítanám őt, mondván "biztos ő is olyan, mint eddig az összes, akikkel összehozott a sors, nem állok vele szóba". Mindenki megérdemel egy esélyt, hogy bizonyíthasson, hogy ő talán más, mint az eddigiek. Szóval én nem vagyok olyan, hogy elzárkózom a sok rossz tapasztalat után a fiúktól. Persze azért félek, hogy megint nem fog összejönni, beleélem majd magam, jobbra számítok, aztán a végén csúnyán csalódok és stb., de vannak helyzetek, mikor igenis megéri kockázatot vállalni, hiszen ott az esély arra is, hogy most talán más lesz. 15/L

2018. dec. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mive
2018. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!