Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés

Oké ez egy nagyon hülye kérdés lesz de szertném hogy az idei nyaram nagyon nagyon jó legyen csak az a baj hogy a szüleim nem nagyon szeretik ha esténként megyek valahova szóval ez lenne a kérdés hogy mit kéne tennem hogy ok is jobban elengedjenek és “filmbe illő” nyaram legyen😂

16/L



2018. dec. 27. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Messze van még az a nyár, ne ilyeneken gondolkozz
2018. dec. 27. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tapasztalatból; a nyár egy iszonyat unalmas időszak. De tényleg, maximum akkor lehetne olyan, ha van egy állandó baráti társaságod. De én pl. bicikliztem meg futottam majd' minden este, nappal meg ki nem mozdultam, mert fájt a fejem a hőségtől :D Inkább dolgozz nyáron, megérősebb.
2018. dec. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
xDD ez a kádári duma kettes. Hát nem tudom milyen kategóriájú filmre gondolsz kérdező. Ha valami horrorra akkor szökjetek be éjszaka egy elhyagyatott bolondok otthonába
2018. dec. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
82%

Milyen filmre gondolsz?? Mert lehet nem ugyan azokat nézzük...

De rendelj kolbászos pizzát, hívj ki szerelőt stb stb...

2018. dec. 27. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem a szüleid féltenek, de azt csak megértenék, hogy nem 40 fokos hőségben akarsz találkozni a barátaiddal, ezért mész később. Itt amúgy valószínűleg az a gondja a szüleidnek, hogy kivel találkozol, nem az időpont.
2018. dec. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!