Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy kell elkezdeni egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy kell elkezdeni egy nyáladzós beszélgetést?

Figyelt kérdés
Lassan 4 hónapja tart a dolog de nem megy a nyáladozás.. Mindig beszélünk róla hogy el kéne kezdeni, de nem tudjuk, hogyan. Tippek?xD
2018. dec. 28. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyáladzós? Milyen értelemben?
2018. dec. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom hogy fogalmazzak, konkrétan ezek a nyálas szívecske emojis fasztudja milyen üzenetek nem mennek xDD
2018. dec. 28. 17:55
 3/5 anonim ***** válasza:
Hűha... Akkor egy cipőben járunk. Az az én már csak jártam. Majd belejössz, nem kell erőltetni.
2018. dec. 28. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2018. dec. 28. 18:05
 5/5 anonim válasza:

Erőltetve van, leírjatok egymásnak de nem is gondoljátok komolyan.. Van értelme? Hazudtok egymásnak..

Ha meg nem megy, nem kell erőltetni, engedd , hogy szivből jöjjön..

De minek kell ilyen dumákat lenyomni, hogy jajj életem értelme, egyetlen szerelmem, de szeretlek.....

Elég, csak egy szeretlek szó vagy annyi, hogy hiányzol.. Persze az ilyen szavakat lehet érezni mikor komolyan gondolják.

2018. dec. 30. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!