Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is gyerekesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is gyerekesen viselkedett?

Figyelt kérdés
Jóba vagyok egy lánnyal akivel messengeren keresztül tartjuk a kapcsolatot (messze lakik tőlem). Tegnap megemlítettem neki, hogy így néz ki tandíj lesz egy lánnyal nemsokára. Erre az volt a reakciója, hogy gratulált, elmondta, hogy végre találtam valakit. Aztán rá egy pár percre úgy folytatja, az ő exe is irt neki, hogy szeretne beszélni vele. Rákérdeztem, hogy ugyan miért, mivel elmondta nekem, hogy csúnyán szakítottak de má régen. Erre AUT mondta, hogy ki tudja tó fiúk nagyon különlegesek vagytok :D. Úgy érzem titokban haragszik rám :(

2018. dec. 30. 04:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Jesszus ahogy látom van benne helyesírási hiba bőven :D Az nem tandíj hanem randi :D
2018. dec. 30. 04:55
 2/5 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem helyesíràsi hiba, hanem elíràs. Amùgy van benne helyesíràsi hiba is bôven, de nem baj, manis is tanultál valamit.
2018. dec. 30. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Te sem olvastad még a Harry Pottert... Pedig ott Hermioné megírja, hogy miért gondolkodik rosszul Harry, amikor a randiján más lányokról beszél. Ajánlom kedves figyelmedbe!


Harry randija: 19. kazetta második sáv: 7:40 -től:

[link]


Harry kínos rész: 14:28-től

[link]


Magyarázat 20. kazatta első sáv 8:04-től

[link]



Beszélj vele, hogy úgy gondolod, hogy valami félreértés van köztetek és szeretnéd tisztázni, mielőtt elhamarkodottan megítéled őt anélkül, hogy tudnád, mi a helyzet az ő nézőpontjából és ezáltal te viselkedsz gyerekesen.

2018. dec. 30. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm kettes :D Neked mindenre van valami oda illő Harry Potter idézeted? :D Szóval tldr én voltam a tapintatlan, és a lányok néha lököttek
2018. dec. 30. 15:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Ez is egyféle értelmezése a szitunak.

A másik értelmezése: ne ítélkezz, amíg nem ismered a másik nézőpontját. Inkább legyél kíváncsi és érdeklődő, akkor többet tudhatsz meg a másikról. Ha neked valami furcsa, valószínűleg azért, mert a másik nem tudja úgy kifejezni magát, hogy te is megértsed. Ilyenkor nyugodtan jelezd felé, hogy ezt most nem igazán érted, és szeretnél erről konkrétabban beszélni, hogy tisztázzátok a helyzetet. Én ez utóbbit szoktam használni - nem mondom, hogy 100%ig boldog az életem, de kommunikációs problémáik miatt nincs bennem annyi feszültség, mint, amikor még nem használtam ezt a módszert.

2019. jan. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!