Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki segítsen, mert ezt már...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki segítsen, mert ezt már nem bírom! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy srác akivel 2 hónapja beszélünk messengeren..sok barátnője volt már és mindenki csak összetörte, de én mellette voltam mindig. Amikor elkezdtünk beszélni akkor éjjel nappal rajta járt az eszem mert beleszerettem. Én adtam neki tanácsokat sírva h szerezze meg azt a lányt akit szeret..mert ő mást szeretett..ugyanez volt a következő csajánál is..de beletörődtem és lemondtam róla..aztán tegnap felelsz vagy merszeztunk es kerdezett.."Ha bárkivel összejöhetnél, ki lenne az?" Én elmondtam neki h az elején is szerettem es akkor vele jöttem volna össze..de mondtam meg egy színészt is..aztán ez lett a téma hogy ő miért csak most tudja ezt meg h "ő kellett nekem"..aztán mondta h "ő is gondolt már rá hogy járjon vele"..írta hogy "neki tökéletes vagyok, nálam jobbat nem fog találni, én mindig mellette voltam mikor senki stb"..mondtam neki h úgyi ezen fogok filózni sokáig..meg azt is mondtam h van más is akivel lenne valami..elkezdett bunkózni hogy " az a ****** kell nekem"..abban maradtunk hogy akkor elfelejtjuk az egészet.. utána alig mondtunk valamit, ott kötöttünk ki hogy majd konkrétan elköszönt hogy "jobb lesz nekem ha ő kilép az életemből, nem akar tönkretenni, vigyázzak magamra, soha ne változzak meg, jöjjek össze azzal a fiúval akit szeretek, magában csalódott stb"

Az életemnél is fontosabb és nem akarom elveszíteni..mondtam is neki hogy nem fogom ezt csak úgy hagyni..ha nem is nézi még az üziket, akkor is mindennap le fogom írni hogy hiányzik...

Kérlek segítsetek..az egész éjjelt végigsírtam és most is azt csinálom..nem fogom fel hogy ő kilépett az életemből..mit tegyek? Vélemények? Segítsetek légyszi!

L



2018. dec. 30. 11:12
 1/7 anonim válasza:
8%
Atya ég mekkora problémád van. Ha lenne államvizsgád, aminek a nyakán még egy vizsga van, és el lennél úszva a dolgokkal, mint én, nem tudnál ilyen dolgokon problémázni. Inkább ülj le, és már most kezdj el tanulni a ZV-re. xDDD
2018. dec. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Élőben is szoktatok beszélni/találkozni ? Két hónap alatt már több barátnője is volt? Nem fura ez kicsit?
2018. dec. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem 2 hónap alatt volt több barátnője csak úgy általánosságban..és élőben még nem beszéltünk mert ő kicsit messzebb lakik.
2018. dec. 30. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Első lépés: higgadj le. Foglald le magad, valamikkel, de ha nem megy, gondolkozhatsz a dolgon, ahogy neked könnyebb. Hadd, hogy teljen kicsit az idő, hogy letisztuljanak benned a dolgok. Ha úgy érzed ez megvan, jöhet a második lépés.


2L: letisztult fejjel gondold el mit akarsz. Változott-e valami, össze akarsz-e jönni vele még mindig és hogy működne-e.

Ha még mindig őt szeretnéd s szerinted a dolog működne (ha nagy a távolság, megfojtja a kapcsolatot). Akkor jöjjön harmadik lépés.


3L: gondold végig mit akarsz, hogyan képzelted el, hogyan oldanátok meg az esetlegos gondokat (pl távolság). Majd írd meg neki, hogy mit akarasz.

Ha össze akarsz vele jönni akkor azt, ha csak barátságot akkor azt. A lényeg, hogy "józanúl" tedd amit teszel.

2018. dec. 30. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Hagyd a fenébe ezt a fiút. Ha egy pasi szeret, akkor ő küzd érted,nem neked kell küzdened érte. Ne alázkodj meg egy fiú előtt sem! Mindig legyen büszkeséged. Legyél vele közömbös,ne keresd még ha nagyon nehéz is. Saját tapasztalat hogy mindig jön másik fiú aki elfeletteti az előzőt. Kitartás :)
2018. dec. 31. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:)
2019. jan. 1. 10:30
 7/7 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de ez a szöveg, hogy "Ha egy pasi szeret, akkor ő küzd érted,nem neked kell küzdened érte" eléggé röhelyes kijelentés a mai világban. Egyáltalán nem aktuális.
2019. jan. 1. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!