Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kavartam egy fiúval egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartam egy fiúval egy buliban, a buli után még sokat beszélgettünk, de másnap nem jelölt be. Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon gyorsan összemelegedtünk és jóba lettünk, sokat beszéltünk meg nevettünk még az este a buli után, aztán hazamentünk mindketten, de azóta nem keres. Pedig célozgatott rá, hogy szeretne folytatást. Jelöljem be én?

2018. dec. 30. 17:45
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Elég gáz ha te jelölöd be az nagyon nyomulós. Ha mély nyomot hagytál benne akkor felkeres úgy is. Aztán lehet csak ő ilyen nyitott mindenkivel és csak elszórakoztatok amit egy buliban kell,semmi extra számára.
2018. dec. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
9%

Ne jelöld be!

N

2018. dec. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem elfelejtette a neved :D
2018. dec. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Na igen erre is van esely😄
2018. dec. 30. 18:56
 5/7 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem se jelold be. Én is ha kavartam valakivel elég nyitott voltam vele, eljópofiskodtunk, de aztán hátam közepére se hiányzott, hogy keressük egymást, még ha nem is ezt mondtam. Lányként fixen nem mennék utána, ha tényleg akar valamit majd ő keres.
2018. dec. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
89%

Dehogynem. Jelöld be nyugodtan.

Mi baj lehet belőle?

Ne mondjatok már neki ilyet.

Én is így is így jártam a szerelmemmel. Én zaklattam 😂 de hát összejött

2018. dec. 31. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem varj valameddig, aztan pedig jelold be. Igazabol nincs mit vesztened.
2019. jan. 2. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!