Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem akar tőlem semmit?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem akar tőlem semmit?

Figyelt kérdés

11- es lány vagyok.

Van egy fiú az osztályban, kilencediktől vagyunk osztálytársak.

Eddig nem éreztem iránta semmit, de már hetek óta érzem azt, hogy ez megváltozott..

Viszont, a 2 és fél év alatt nem is igazán beszélgettünk, de azèrt ismerjúk egymást valamennyire.

Még tavaly év végén beszélgettünk ( chaten) és igencsak utalgatott hogy bejövök neki de nem igazán mélyült el a dolog..

Meg már 9. óta midig tett utalásokat szóban de ennyi volt a maximum.

Nekem is bejön, és annak ellenére hogy alig beszélgettünk, de az a kevès beszélgetés nekem elég volt hogy megszeressem.

Az a helyzet vele hogy egy- két lányra már az osztályból"ráindult"- csúnyán mondva de nem akartak tőle semmit..

A fiú barátai azt mondják hogy jobban nézek ki mint azok a lányok..

De nem is ez a lényeg..

Nem tudom hogy mit kellene tennem hogy megtidjam, de már egyre jobban rámnehezedik ez az érzés..

Nekem kéne lépnem?Ha igen,akkor hogyan?



2019. jan. 4. 18:09
 1/5 Lazy Lover ***** válasza:
80%
lehet bele fáradt az dologba
2019. jan. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem kérettem magam. És ezt ő is tudja.
2019. jan. 4. 18:57
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet, hogy azért nem lépett határozottan, mert nem kapott tőled megfelelő, pozitív visszajelzést? Mert ha nem mutatod ki, hogy neked se közömbös, akkor nyilván másnál fog próbálkozni.


Mindenesetre kezdj el vele beszélgetni, most te kell kezdeményezz( igen, lány létedre), hívd el kávézni, finoman érdeklődj, hogy van-e valakije, aztán biztos felbátorodik, legalábbis kiderül, mit szeretne.

2019. jan. 4. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
39%
Valószínűleg ugyanúgy bátortalan, mint te. Lépj te, a fiúk/lányok úgyis kedvelik, ha a lány/nő kezdeményez.
2019. jan. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
80%
Mondanám hogy osztálytárs és hogy kár a gőzért, de minek
2019. jan. 4. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!