Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hagyjam a fenébe,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hagyjam a fenébe, vagy próbáljak meg összejönni vele?

Figyelt kérdés

Több év sikertelenség után úgy érzem, hogy van egy lány, akinél van esélyem, de mégsem érzem olyan jól mellette magam. Nem a legszebb lány, de nem érdekel, mert nekem tetszik. Kedves és aranyos is. De szegény egy kicsit buta. És egy kicsit gyerekes. Valamint eléggé idegesítően sajnáltatja magát néha. Legfőbbképpen ezek miatt nehéz őt elviselni ezek miatt. És ezek miatt nem tudom, hogy mit csináljak. Nyilván nem lenne olyan jó vele egy kapcsolat, mint amennyire szeretném, de félek attól, hogy ha elengedem, akkor soha nem lesz lehetőségem egy kapcsolatra, mert én is eléggé selejtes vagyok.


20F


2019. jan. 6. 23:41
 1/5 anonim válasza:
Legyen ÖNBIZALMAD! Csak azért mert kell valaki azért ne gyere össze vele mert ha a lány szeret és ha esetleg szakítotok, akkor az fájdalmas lesz vagy neki/neked/mind2töknek.... Nyilván nem fog szembejönni az utcán az igazi... És vannak akiknek a selejtes pasik jönnek be. Amúgy, gyúrjál hogyha selejtesnek érzed magad, vagy sportolj, vagy valami. Változtass ha nem érzed azt hogy így be lehet csajozni. És ezt csakis magad miatt fogadd meg. Nem másért csinálod! Magadért. És még a közérzeted is jobb lesz.
2019. jan. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A legtöbb szakítás sajnos fájdalmas valaki számára. De jelenleg nem érdekel annyira. Nem szeretnék még évekig/örökre egyedül lenni. Csak azt nem tudom, hogy megéri-e elviselni ezt a lányt, vagy hogy egyáltalán képes lennék-e rá. Mert viszont sok dolog jobb lenne vele, mint egyedül.


Azért nem sok lánynak jönnek be a selejtes férfiak. Ő az első olyan lány az elmúlt 5-6 évben, akinél úgy érzem, hogy van esélyem. Ha így haladok továbbra is, akkor a következő lány kb 25 éves koromban jönne :(


Konditerembe nem sok időm/kedvem lenne járni. Egyetemre járok, mellette pedig lesz egy jó munkahelyem a következő félévtől. Nem egy mekis/eladó/stb. munkára gondolok, hanem valami olyanra, ami valamilyen szinten kapcsolódik a leendő diplomámhoz és érdekel is. És még benne vagyok 1-2 egyetemes dologban, amik szintén elég sok időt igényelnek és jó hatással vannak/lesznek a karrieremre. És ezek nem sok időt hagynak nekem eddzésre.

2019. jan. 7. 00:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Beszélsz a lánnyal? Milyen a kapcsolatotok?
2019. jan. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen, beszélek vele. A kapcsolatunk egész jó.
2019. jan. 8. 17:05
 5/5 anonim ***** válasza:
Akkor meg hajrá
2019. jan. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!