Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A facebookon meg ismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A facebookon meg ismerkedtem egy nálam fiatalabb fiúval. Órákig, napokig, hetekig írtunk egymással. Aztán letiltott messengeren. Rá két nap múlva feloldott, de azóta sem ír vagy hívna fel. Persze én sem teszem meg büszkeségből. De mi lehet az oka?

Figyelt kérdés
2019. jan. 10. 08:32
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg, büszkeség ide vagy oda. Csak tudni szeretnéd, mi történt.
2019. jan. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mégis honnan kellene tudnunk? De ha nem követtél el semmit, akkor szerintem felesleges is - egy hülye takony, akivel nem érdemes foglalkozni.
2019. jan. 10. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Èretlen takony 😄
2019. jan. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy gondolom,hogy éretlen.De eleinte nagyon rá menős volt,most meg teljesen vissza húzódott.Néha nem értem a pasikat!!!És még aszt mondják,hogy a nők bonyolultak🙂
2019. jan. 10. 12:04
 5/8 anonim ***** válasza:
Mert azok is.
2019. jan. 10. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A nők azt hiszik hogy a férfiba f,aszával gondolkodik... ám a férfi tudja hogyha megakarsz tartani egy nőt olyan jól b.aszd meg hogy álom legyen neki, de ha azt akarod hogy békén hagyjon akkor olyan rosszul b.aszdmeg hogy többé ne hívjon
2019. jan. 10. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én voltam így, azért tiltottam a lányt, mert írtam egy hülyeséget, amit nem kellett volna, átgondoltam és nagyon nem volt vicces, de még poénos se, sőtt inkább végtelenül gáz, ezért nem tudtam mit csináljak a csaj nem reagállt inkább gyorsan letiltottam a fa..ba :D utána oldottam de nem írtam rá többet, mert nem tudom miért.
2019. jan. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Írj nekem


Velem soha nem jársz így 😉

2020. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!