Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen mondatokkal tudnék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen mondatokkal tudnék célozgatni hogy többet szeretnék, mint ami most van köztünk?

Figyelt kérdés

Osztálytársak vagyunk most írtam rá hogy segítsen már egy kicsit a leckében. Hogyan alakíthatnám úgy a beszélgetést hogy célozgatni tudjak hogy én többet szeretnék? Nem vagyunk baráti viszonyban, de jóban vagyunk. Tudom nem Messengeren kéne beszélni vele, de ott sokkal könnyebb.

18/f


2019. jan. 10. 16:48
 1/4 Drazicc ***** válasza:
52%
Menj neki fordított pszihológiával. Mondd neki, hogy nem akarod,hogy bármi is köztetek legyen. Se ruha se levegő.
2019. jan. 10. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
:/
2019. jan. 10. 16:54
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem legyél tökös és hívd el suli után kajálni valahova. Aztán bókolj neki. Ha vevő rá,akkor majd kialakul,ha nem,akkor sajna ennyi.
2019. jan. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
1.ször közelits felé, aztán hivd el. Elsőnek add tudomásul a számára cselekvésekkel.
2019. jan. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!