Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Távkapcsolatosok! Mióta...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Távkapcsolatosok! Mióta vagytok együtt, milyen időközönként találkozotok és mennyi idő után feküdtetek le? (ha lefeküdtetek már) Kort írjatok

Figyelt kérdés

2019. jan. 10. 21:01
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Fel eve vagyunk egyutt, ez szerelem elso latasra volt, 1100 km van kozottunk es kulfoldi, tehat angolul beszelunk+ egymas nyelvet tanuljuk azota. 1,5 havonta talalkozunk,de lehet, hogy sikerul kozeéebb talalnia munkat es akkor gyakrabban latnank egymast😊 lefekudni 2 hete fekudtunk le..

En 18 eves vagyok, o pedig 21 lesz lassan

2019. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

2 éve vagyunk együtt és 1 hónap után feküdtünk le. Hetente/kéthetente látjuk egymást.

Ő 19 én 18

2019. jan. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%

1 év 7 hónapja vagyunk együtt, 2 hetente találkozunk 3 napra, előfordul hogy akár egy teljes hétre.

2 hónap után volt szex.

23/F és 17/L

2019. jan. 11. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

1,5 hónapja vagyunk együtt. 1-2 hetente találkozunk és együtt töltjük a hétvégét, szünetekben többször, több napra van tali. Nem rég feküdtünk le először.

22F 18L

2019. jan. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ti nem éreztétek azt, hogy megbánhatjátok, ha hamar lefekszetek vele? (nem tudom, nektek ő volt e az első ilyen téren)

Mi két hónapja vagyunk együtt, de már ő készen áll, én meg nem tudom. Vele szeretném elveszíteni és ő is velem, de azt érzem, hogy korai és, megbánom később.

Pedig mindennél jobban szeretjük egymást, és ezért sem értem magamat.

2019. jan. 11. 13:18
 6/9 kamilla19 ***** válasza:
69%
Szerintem jogosan érzed hogy várni kell, mi a barátommal 2 éve vagyunk együtt és mégcsak nemrég történt meg a dolog,nekem és neki is az első volt. Ha nem érti meg hogy várni kéne még csak a hormonokra és az ösztönökre fogja. Nálunk pont fordítva volt inkább én akartam és ő nem, de nagyon hálás vagyok azért hogy vártuk... 2 hónap alatt nem nagyon ismersz meg valakit hiába álltok közel... ne engedj a női énedből puszta fellángolások miatt. Ha kell akkor egykét egyszerűbb dologgal például hogy kényeztetitek egymást közelebb kerülhettek de mégsem csak az azhogy igazi szex dolog. Én úgy vagyok vele ha tényleg fontos vagy neki akkor tisztelni fogja azt amit gondolsz és ne hagyd hogy ezt bárki is megváltoztassa. 18/L
2019. jan. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#5 vagyok, én nem bántam meg és nem is fogom, de nem vagyunk egyformák. Ha nem érzed magad késznek a dologra akkor ne menj bele.
2019. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
*#4 vagyok
2019. jan. 11. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

3 éve vagyunk együtt

2 hetente találkozunk, de van, hogy havonta.

Igen, lefeküdtünk már, olyan kapcsolat kezdete után 3-4 hétre rá.

Én: 21/N

Párom: 25/F

Távolság köztünk: 80km

2019. máj. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!