Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez most mit jelent a barátomnál?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez most mit jelent a barátomnál?

Figyelt kérdés
Tudjátok vannak messengeren ezek a Quiz játékok. Volt egy kérdés ami azthiszem úgy hangzott hogy: "volt már, hogy elutasítottál valakit, és a mai napig bánod?" És erre azt válaszolta hogy igen. Ez most mit jelent? Mert szerintem tök félreérthető, és úgy jön le, hogy vele lenne helyettem ha tehetné?! Vagy csak én reagálom túl? Tudom hogy szeret, ebben biztos vagyok, ettől függetlenül rosszul esik és elég furán jött ki..

2019. jan. 11. 23:39
 1/5 Onyx123 ***** válasza:
100%
Baromság
2019. jan. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem jelenti azt. Velem is volt, hogy nem jöttem össze egy lánnyal, holott lehetőségem volt rá és utána nagyon megbántam. Ha most lenne barátnőm ugyanúgy szeretném, és azzal akivel nem lett semmi anno, nem foglalkoznék, hiszen túlléptem rajta. De ez nem azt jelenti, hogy nem bántam meg a régi döntésemet. :)
2019. jan. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen jelenti azt. Szóval nem következik ilyesmi egyenesen belőle. Csak elszalasztott egy lehetőséget; és ha még visszagondol, még mindig gyötri, de amgúy gondolom, hogy szeret téged; szerethet igazán attól még.
2019. jan. 12. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Veled van, mert téged szeret. És ez ne essen rosszul. Ha a viselkedésében nem tapasztalsz semmi furcsaságot, akkor emiatt a kvízkérdés miatt felesleges, hogy rosszul érezd magad. :)
2019. jan. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
61%
Inkább azon parázz, hogy a pörkölt nehogy odaégjen, mint ilyen szarokon😀
2019. jan. 12. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!