Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Ez most mit jelent a barátomnál?

Tudjátok vannak messengeren ezek a Quiz játékok. Volt egy kérdés ami azthiszem úgy hangzott hogy: "volt már, hogy elutasítottál valakit, és a mai napig bánod?" És erre azt válaszolta hogy igen. Ez most mit jelent? Mert szerintem tök félreérthető, és úgy jön le, hogy vele lenne helyettem ha tehetné?! Vagy csak én reagálom túl? Tudom hogy szeret, ebben biztos vagyok, ettől függetlenül rosszul esik és elég furán jött ki..

Keress kérdéseket hasonló témákban: elutasítás, megbánás, Messenger, quiz

jan. 11. 23:39  Privát üzenet  

A válaszok
Onyx123 nevű felhasználó válasza:

Baromság

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 55%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/5Időpont jan. 11. 23:42 Privát üzenet
Nem jelenti azt. Velem is volt, hogy nem jöttem össze egy lánnyal, holott lehetőségem volt rá és utána nagyon megbántam. Ha most lenne barátnőm ugyanúgy szeretném, és azzal akivel nem lett semmi anno, nem foglalkoznék, hiszen túlléptem rajta. De ez nem azt jelenti, hogy nem bántam meg a régi döntésemet. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 100%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/5Időpont jan. 11. 23:55 Privát üzenet
Nem feltétlen jelenti azt. Szóval nem következik ilyesmi egyenesen belőle. Csak elszalasztott egy lehetőséget; és ha még visszagondol, még mindig gyötri, de amgúy gondolom, hogy szeret téged; szerethet igazán attól még.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/5Időpont jan. 12. 00:08 Privát üzenet
Veled van, mert téged szeret. És ez ne essen rosszul. Ha a viselkedésében nem tapasztalsz semmi furcsaságot, akkor emiatt a kvízkérdés miatt felesleges, hogy rosszul érezd magad. :)

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 53%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/5Időpont jan. 12. 00:45 Privát üzenet
A guy from NewCity nevű felhasználó válasza:

Inkább azon parázz, hogy a pörkölt nehogy odaégjen, mint ilyen szarokon😀

A válasz 65%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 59%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/5Időpont jan. 12. 01:22 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
A szüleim nem engedik hogy ott aludjak a barátomnál, miért?
Nem engedik, hogy barátomnál aludjak, pedig eddig megengedték?
Mit tegyek hogy apukám megengedje, hogy a barátomnál aludjak?
Milyen kérdéseket vagy milyen témákat lehetne felhozni egy rég nem látott barátomnál?
Nagyon ciki, ha a barátomnál megyek el vécére?
Miért van ez barátomnál?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!