Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most mégis mit csináljak?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most mégis mit csináljak?

Figyelt kérdés
Több, mint 1 éve járok a barátommal, mindketten 16 évesek vagyunk. A barátom anyja nem engedi a szexet, mivel nem szedek fogamzásgátló tablettát. Megfenyegetett, hogy ha nem kezdem el szedni, akkor nyitott ajtóval kell nála ülnünk, stb. Én viszont 16 évesen nem gondolom, hogy használnom kellene. Óvszer mellett még a spermicidre gondoltunk, de az anyja szerint csak a tabletta ér bármit is...mit gondoltok erről? Ő akar helyettem dönteni, rámerőltetni. Értem én, hogy aggódik, de ezt nem tudom komolyan venni így. Még anyukámmal szeretnék erről beszélni, de csak a fogamzásgátló gondolatától is idegbajt kapna, ő sem pártolja ilyen fiatalon.

2019. jan. 13. 16:00
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de a párod anyja egy idióta. A te tested, te döntésed. Én amúgysem ajánlanám soha senkinek a tablettát, saját tapasztalatból. Egyébként az sem 100%os. A legjobb a gumi, és még a nemibetegségektől is véd.
2019. jan. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ugyanez a véleményem, de mit lehet tenni ebben a helyzetben?
2019. jan. 13. 21:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!