Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek is korlátoz a párom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is korlátoz a párom?

Figyelt kérdés

Még mielőtt összejöttünk volna, összebarátkoztam egy sráccal a neten, akivel nem is tudok találkozni mert messze lakik. És volt mikor azt mondta, hogy szerelmes belém. De nekem közben lett barátom, aki megtudta, hogy beszélek vele és, hogy szerelmes belém. Akkor nagyon kiakadt, ragaszkodott hozzá, hogy tiltsam le, amit meg is tettem, de aztán kitiltottam, mert igazságtalannak éreztem, amúgy sem lesz köztünk semmi. Beszéltem még azzal a sráccal, de nem sokat. Most a barátom megint felhozta, hogy töröljem ki legalább az ismerőseim közül, mert ő nem bírja ott látni, féltékeny rá, fél, hogy elvesz tőle, ilyenek. Én megtettem, mert már nekem sem volt annyira fontos, fontos nekem a párom és szeretem, nem akarom, hogy ilyesmi miatt szomorú legyen. De aztán írt a srác, hogy megint parancsol nekem a párom, korlátoz, nem csinálhatom azt, amit szeretnék. De én nem így érzem, nem zavar, hogy ki kellett töröljem, főleg, ha ettől boldogabbak lehetünk.

Szerintetek is tényleg korlátoz? Nem csináltam jól, amit csináltam?

17L



2019. jan. 13. 19:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem mondhatja hogy mit csinálj, a párkapcsolat alapja a bizalom és az őszinteség, mond meg neki hogy bízzon benned nem lesz semmi
2019. jan. 13. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Te korlátoztad magad, amikoe ilyen 'párt' választottál, aki nem bízik benned, parancsolgat.

(Nyugodtan szólítsad "uram és parancsolóm"-nak.)

.

Magyarázd meg 'párodnak, hogy a párkapcsolat alapja a bizalom és önbizalom.

Bízik benned, hogy neked nem kell más - és bízik önmagában, hogy szeretettel meg tud tartani!

2019. jan. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hát ha a srác nyomulna rád meg ilyesmi az engem is zavarna. Viszont ha nem, akkor nem volt szép tőled, a párod meg gyerekes. Neked ennyit jelent a barátság hogy nem beszélsz vele többet mert a párod azt mondja? És még csak nem is érdekel? Ez azért elég gáz..
2019. jan. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bezzeg fordított esetben a pasi mekkora ro hadék lennek, amiért egyáltalán ilyesmi megtörténhetett nem hogy feloldotta volna utána és még beszélgetnének. Már megint ez a kettős mérce...
2019. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Más okok miatt nem akartam vele eleve beszélni már.
2019. jan. 13. 20:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Akkor meg mi a kérdés?
2019. jan. 13. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A másik srác aki nem a párod úgy akar manipulálni, hogy dobd a párod és akkor hátha az ő javára fordul a dolog.


Igen mondta hogy szerelmes beléd, ha nem is konkrétan, de közvetve nyomul rád. Ez engem is zavarna.

2019. jan. 13. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!