Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitévő legyek? 16/F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérdezősrác234 kérdése:

Mitévő legyek? 16/F

Figyelt kérdés
Na annyi a lényeg hogy van egy lány akinél már próbálkoztam de nem lett belőle semmi viszont azóta nem tud elengedi mivel legjobb barátja lettem szóval be rakott friendzoneba na de pár napja rá jött hogy nekem már más jön be le akart beszélni hogy milyen rossz mivel ismeri a lányt stb... kb 1 órán keresztül beszéltünk csomószor pár centire voltunk egymás fejétől stb... gondolkoztam hogy le kéne kapni de mondom inkább nem mivel be sértődne kint maradtunk még egy picit erre ő lekapott holott van barátja azóta ezt csak 2-en tudjuk nem kéne hogy ki derüljön és megkérdeztem hogy most mi volt ez azt mondta ő se tudja de reméli hogy tudom hogy köztünk csak barátság lesz megkérdeztem hogy miért és egyedül azért nem jön velem össze mert fél ha szakitanánk nem lenne meg a jó barátságunk segitséget kérnék mit tegyek ?

2019. jan. 13. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
igerd meg neki ha szakitotok akkor is jobaratja leszel :)
2019. jan. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom már győzködöm ezzel egy ideje de tényleg nem akar elvesziteni engem
2019. jan. 13. 22:08
 3/5 anonim ***** válasza:
93%
Ha palija van akkor mié kapott le? Szegény srác. Háta mögött smárol a csaja a haverjával.
2019. jan. 13. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
ha a masik srac mellett megcsokolt valakit, csak azert hogy tovabbra is birtokolhassa, mert ezek szerint kijelentette hogy toled nem akar tobbet, akkor melletted is megtenne. szerintem felejtsd el, es keress egy huseges csajt, aki tenyleg teged szeretne, vele viszont ugy banj, hogy erezze hogy o kell neked, es ebben sose ketelkedjen (utobbi sajnos egyre jobban veszik ki a fiukbol....)
2019. jan. 14. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
41%
Fiú-lány barátság nincs.A kisasszony mindent egyszerre szeretne.Illetve mindenkit.Pasit is, mellette egy fiúbarátot is akihez futhat ha baj van, de persze pfuj de rossz az a lány akivel te szeretnél randizni..kicsit gyanús nem?Menj és randizz.
2019. jan. 14. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!