Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akar tőlem? 18/L

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit akar tőlem? 18/L

Figyelt kérdés
Nyáron ismertem meg egy srácot, egyik legjobb barátom barátja. Helyes srác, kedvelem, de nem igazán vittük túlzásba a beszélgetést, nem is tartottam olyan fontosnak, hisz csak egy új ismerős volt. Nemrég felkértek, hogy játsszak abban a zenekarban, amiben Ő is, és a próbákon sokszor kacsintott rám, mintha flörtölt volna, legalábbis a tekintete ezt tükrözte. Személyesen rengeteget szemezünk, viszont neki barátnője van, aki szintén zenekarozik így személyesen nem sokat tudtunk ott beszélni, nehogy a csajszi féltékeny legyen. Semmi hátsó szándékkal, csak barátilag írtam neki, hogy mi lenne ha beülnénk valahova egy kávéra, és igent mondott, pirulós emojikkal tarkítva, viszont külön szólt, hogy ne mondjam el a párjának (meg úgy senkinek), mert tuti féltékeny lenne. Azért nem tudom pontosan megmondani, mit akar, mert a chatekre nagyon tömören válaszol, magától alig ír, de személyesen folyton emgem néz, és azonnal igent mondott a találkozónkra is. Szeretném a segítségeteket kérni, ugyanis ha szerintetek akar valamit, megtartom a 3 lépés távolságot, nem akarok belekavarni a kapcsolatába. Előre köszi minden választ! ;)

2019. jan. 14. 21:17
 1/2 anonim ***** válasza:
Furák az ilyen emberek. Kapcsolata van, de azért valaki mással flörtöl. Akkor minek van kapcsolatban, ha nem szereti a párját. Hát igen, kérdező, ez elég egyértelmű, hogy többet akarna tőled, de ez baromi idegesítő, hogy közben te is tudod, hogy van valakije. Nem tudom, mit képzel magáról. Bele se gondol, hogy másokat ezzel félrevezethet és nem tudják hová tenni.
2019. jan. 14. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szándéka egyöntetű: le akar feküdni veled. Erre utal a gyors válasza is, ráadásul titokban akar kávézni veled, nehogy a nője megtudja. Fogadjunk, hogy azt a nőt sem tartja meg maga mellett sokáig!
2019. jan. 14. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!