Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van egy fiú, aki tetszik,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú, aki tetszik, szerintetek ez jó módszer beszélgetés kezdeményezésére?

Figyelt kérdés
"Véletlen" abban a padban hagyom a füzetem és megkérdezem tőle, hogy nem látta-e. (Évfolyamtársam a fiú)

2019. jan. 15. 16:47
 1/7 anonim válasza:
100%
Ez jó ötlet...mondjuk én egy sajtos kiflit hagynék ott, de így is jó...sok sikert, remélem összejön :)<3
2019. jan. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 nemaRendőrség ***** válasza:
71%
"hö? Itt van"
2019. jan. 15. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 nemaRendőrség ***** válasza:
97%

Méghogy a fiúk rosszak a jelek észlelésében...

Beszélgetést kezdeni úgy kell hogy "rákényszeríted" a másikat arra hogy folytassa.

Kell egy olyan beszélgetés indító, amivel oda vissza lehet dobálni a szavakat

2019. jan. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%
Én lányként ha beszélgetést kezdeményeztem semmi ilyen hülyeséggel nem trükköztem, és mai nap nem, ha ismerkedni szeretnék akkor koszonok neki és spontan beszélgetunk egyet, ennyi.
2019. jan. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem rossz ötlet,viszont elég rövid beszélgetés lesz belőle,hacsak nem folytatod tovább,de ahhoz bátorság is kell.
2019. jan. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
És erre azt mondaná hogy nem (mert elcsórta és eltette a táskájába) te pedig ott maradnál füzet nélkül?
2019. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Hát ötletnek jó, de mindennapos dolog suliban hogy valaki ottfelejt valamit ahol én vagyok és oda kell azt adnom, legyen ez füzet, pulcsi, akármi.

Ha idejönnél hozzám a füzeted kérve, egy "köszi", "szívesen" lenne az egész beszélgetést, eszembe se jutna ezt túlgondolni.

2019. jan. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!