Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy féltékeny...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy féltékeny vagyok a pasim legjobb barátnőjére aki viszont leszbikus?

Figyelt kérdés

2019. jan. 15. 20:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Butus
2019. jan. 15. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
87%

Talán mert többet foglalkozik vele? Számít az o véleménye is? Vagy csak azért mert jobban néz ki?

Hallod így hogy a francba tudjunk segíteni ha nem tudsz elmondani semmit?

2019. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Ha leszbi és nem bi, akkor szexuális értelembe a pasidat undorítónak találja még egy csókot se tudna neki anélkül adni, hogy ne legyen hányingere. Számára az egész kapcsolat férfi és nő között undorító, bele se tudna gondolni.

Ha leszbi akkor nincs okod féltékenynek lenni, ha pasid akarna is tőle valamit a csaj úgy se hagyná, fordítva meg kizárt.

2019. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%

Lehet, hogy én is féltékeny lennék...

Minek neki melletted egy nő barátsága? Sokan nem hisznek a férfi és nő közötti barátságban. Titokban lehet, hogy tetszik neki a lány. Legalábbis én erre gondolnék.

És ez a tudat engem is zavarna.

2019. jan. 15. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
5-ös! Húha akkor szerintem én most felhívom az összes lány barátomat hogy igazából csak titokban tetszettek ezért barátkoztam velük. Most komolyan ha egy nem nő nemű egyed barátkozik egy nő nemű egyeddel miért kell rögtön arra gondolni hogy biztos tetszik nekem?
2019. jan. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor kezdek rá féltékeny lenni amikor elkezdi mesélni a közös dolgaikat pl emlékek becenevek stb... Vagy telefonálás közben mondja hogy most fel akarja őt hívni az a lány és nem tudja mit csináljon erre még beveszi a hívásba úgy hogy én nem is ismerem és csak pár szót beszéltem vele
2019. jan. 15. 21:14
 7/11 anonim ***** válasza:
68%
Most komolyan egy leszbikus csajra vagy féltékeny? :'D Remélem rám is féltékeny vagy.
2019. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
51%
Bizonyos érettségi szint szükséges ahhoz, hogy elfogadd és megértsd a nő és férfi közötti barátságot. Ha féltékeny vagy egy leszbi lányra, akkor mit szólnál ahhoz, hogy én 1-2 exemmel is baráti viszonyba kerültem, sőt az egyik még az esküvőjére is meghívott? El kell döntened, hogy kiben nem bízol, ömagadban vagy a párodban. Az a helyzet, hogy mindkettő megmérgezheti a kapcsolatotokat.
2019. jan. 16. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Azt hittem te vagy a pasid legjobb barátnője.
2019. jan. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
46%

huu a sok idióta hozzászóló!


szerintem nem kellene annyi amerikai filmet néznetek, ahol magát leszbikusnak mondó nő, és egy férfi között barátság alakul ki. Ez itt a való világ!

igen, legyél is féltékeny, mert én is pasi vagyok, és én is meg.dug.tam sok nőt, akivel csak barátok voltunk, és másnap is csak a barátok maradtunk.

olyan nővel is volt dolgom, aki csókolózott előttem a barátnőjével, bár őt nem mondták magukat leszbikusnak! később a barátnőt is megd.ugtam.

Továbbá, már a kérdés stílusából meg lehet állapítani, hogy még igen fiatalok vagytok, ami azért fontos, mert ebben a korban (gondolom 20-as évek eleje) sok nő csak bemondásra leszbikus, mert az trendi, vagy mert most olyan kedve van, közben meg simán elélvez, ha betolja neki a pasid.

harmadrészt pedig simán lehet köztük valami titokban, de ez a leszbi vagyok duma tökéletes arra, hogy fedezzék egymást!

bizonyítsa be a nő, hogy leszbi! legyen valakije! Éljenek együtt! nézze meg a nőket az utcán! ne a pasikat. majd akkor talán lehet hinni ennek a sztorinak.

2019. jan. 23. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!