Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kedvelne meg? Esetleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kedvelne meg? Esetleg még jobban?

Figyelt kérdés

Van egy srác. Ismerem az anyukáját jóban vagyok vele. De szeretném ha még jobb lenne a kapcsolatunk (az anyjával).

A srác is nagyon bejön egy kétszer beszéltem vele messengeren egyszer láttam is de nem beszéltünk. Nagyon kedves,udvarias és jófej pasi.

Gondoltam hogy az édesanyjával ha jobb lenne a kapcsolatom akkor az jó pont lenne. Mivel nyerhetnék el mind a pasi mint az “anyós” tetszését?

Persze nem akarok kétszínű lenni csak apróbb,alap dolgokra gondoltam.



2019. jan. 15. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Dicsérd a fiát. Azt szeretik.
2019. jan. 15. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Úgy írtad le a kérdést mintha az annyára buknál 😂😂😂 Bocs de nekem így esett le.Amugy meg jónak jó ötlet,de nemgondolod hogy inkább a fiúval kellene többet beszélned? Elvégre ő kell neked.Akkor vele beszélj.Az annyával jó hogy jóban vagy,de attól még nem biztos hogy fogsz a srácnak kelleni.Hiába mondaná az annya neki hogy fiam,van egy lány akinek tetszel,fogd meg magadnak amíg szabad.Erre a fiú.Miért te intézed a szerelmi ügyeimet? Mióta te mondod meg nekem hogy kivel legyek együtt??

Érted a lényeget kérdező? Amnyira ne anyásjodjunk na.Inkább célozz egyenesen a "pasira" hajrá

2019. jan. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat igen ez az esodleges cel de nem tudom mit kene tennem😅😅 marmint a sraccal
2019. jan. 20. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!