Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés

Tetszik egy lány,de viszont a lánynak a haverom tetszik a haveromnak meg a lány egyik barátnője.

Azt tudok kell hogy a lánnyal csak beszélő viszonyban vagyunk mert elötte az ugy nevezett barátság zónában voltam de össze vesztünk egy kicsit azota nem beszéltem vele és azt nem tudom hogy-hogy kezdeményezhetnék nála



2019. jan. 17. 00:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Hat ez szepen osszejott. Ez az egesz helyzet. Probalj meg ujra joba lenni vele es kimutatni neki hogy erdekel, es hogy tetszik neked. Ha nem reagal jol hagyd
2019. jan. 17. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Kezdeményezz, hátha akkor a lány észrevesz. Próbáld meg egyik kicsit bebizonyítani, hogy te jobb vagy a másik sracnál.

De amúgy tudja, hogy a srácnak más tetszik?

Mert ha nem, akkor mondd el neki.

2019. jan. 17. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!