Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ebben az esetben ki a hibás?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben ki a hibás?

Figyelt kérdés
Kezdek kiakadni hogy minden hetvegemet a baratom szuleinel toltom es alig marad idom a barataimra. A mostani hetvegere a baratom szulei beterveztek egy kirandulast. Elhivtak. Mondtam nekik nem tudok menni mert reg nem latott baratnommel is programot szerveztem volna most az egyszer.Egy ideig bizonytalan voltam. Azutan mondtam nem tudok menni. Aztan ma talalkoztam baratommal aki mondta vicceskedve hogy muszaj mennem meg jo program lesz ki ne hagyjam es addig nem szallt le rolam ameg igent nem mondtam. Nos igen anyu utolso pillanatba tudta meg h en holnap elutazok erre duhos lett. A baratom anyukajanak pedig csomo elinteznivaloja volt ezugyben h kiderult h en megis megyek. es most majdnem volt egy csaladi vita

2019. jan. 17. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:

1- barátoddal szervezz programot,ne a szüleivel,és főleg ne a szüleivel szervezzè az életed a hétvégére....


2- tudj nemet mondani


3- ezt a szüleivel is beszéld meg, udvariasan,stb stb.


4- a családi vitában az a jó, hogy van család....

2019. jan. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
LOL te már feltettél tegnap vagy mimor egy hasonló kerdést. Emlékszem rád. A bolond após-anyós. Szard le őket. Nehogy má ők ugassanak bele az életedbe. Oda mész ahova akarsz. Semmi közük nincs hozzá. Ha meg amperkodnak dúrr csapd őket szájba és akkor nem fognak ugatni.
2019. jan. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez emberfüggő, nekem például a kapcsolat az első, aztán a fiú belemegy h barátnőzz helyette, aztán úgy jár mint én hogy majd jól kidobod.
2019. jan. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem kötelező szüleivel szorakozni, inkabb a baratod az elso. Ha elore szoltad neki, hogy nem mesz, akkor nem tudom miert haborodott fel. Ha pedig mondtal igen, az mar te hibad.
2019. jan. 18. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!