Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csinálja egy srác, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálja egy srác, hogy a messengeren letilt aztán néha felold? Pedig semmivel sem bántottam meg. Most meg egy ideje teljesen eltünt. Amikor megkérdeztem mi a baja velem, a válasza az volt, hogy letiltott. Azóta se tudok vele beszélni.

Figyelt kérdés
2019. jan. 19. 08:25
 1/6 anonim ***** válasza:
70%

Örülj neki. Hidd el,te jársz jól,ha egy ilyen ovis letilt.

Amit tudsz tenni,töltsd le te és SOHA többé ne oldd fel.

2019. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tiltsd le *
2019. jan. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már megtettem,mert volt már rá példa,hogy 1 hét után megint érdeklődött,de most már nem szeretnék tölle semmit.ja meg annyi szerintem egy éretlen takony,mert fiatalabb mint én,de ő eszt azzal magyarázta,hogy a kor nem számit.
2019. jan. 19. 08:55
 4/6 anonim ***** válasza:

A kor csak egy szám,ebben az egyben igaza volt neki.

Amugy meg részben a te hibád,minek szúrsz ki olyat aki agyilag gagyi félkretén.Az ilyen embereket figyelem kívül kell venni.

Ha azt mondod magadról hogy semmivel sem bántottad őt meg,akkor nemkell ezen agyalnod.Ő egy ilyen gyerek oszt kész.

2019. jan. 19. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Velem is előfordult rengetegszer, hogy ok nélkül letiltott mikor semmivel nem bántottam meg, sőt kedves voltam vele!

Csak nekem még egy ilyen lány sem oldotta fel a tiltást :/

2019. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
töröld az ismi közül, és tiltsd le
2019. jan. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!