Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogy kérjek fel...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy kérjek fel egy lányt táncolni? És ha eljön velem utána alakulhat máshogy is?

Figyelt kérdés

Köszönöm a válaszokat!

18f


2019. jan. 19. 14:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Elmutogatod neki.
2019. jan. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Hát semmiképpen se 50 kilós tápos, páva haj stílust magadra öltve menj oda betáncolgatni neki mint egy retardált.

Hanem


"Szia, xy vagyok, megiszol velem egy italt?"

Lehetséges reakciók:


a, Szia, xy vagyok, igen megihatunk valamit.

b, neharagudj most nem alkalmas, most nem fogyasztok alkoholt...stb.


Ha az a, következik be akkor utána elhívhatod tancolni, ha a b, akkor

Azt válaszolod hogy semmi gond, szia.


Nálam 10 böl 9szer bejön az a, lehetőség és elég sokszor alakul is valami utána.


Légy magabiztos, határozott, semmiképpen se bubkó és lekezelő még egy nemleges válasz után sem.


Elhiheted, hogy egyik lány sem fogja azt mondani, egy ilyen felkérés után, hogy ki ez a bunkó paraszt...

2019. jan. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ittvagyok!_


Én megszoktam fogni a fenekét és ha bejön akkor kapható.

2019. jan. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!