Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok kapcsolatot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tpanna00 kérdése:

Miért nem tudok kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Csak beszélgetünk, találkozgatunk de az a szikra vagy valami soha nem történik meg, hogy na akkor most járunk. Nem értem mert amúgy elvileg nem vagyok csúnya és törődöm a testemmel meg minden. De annyi embert mondjuk nem fogok meg a külsőmmel. Nem is vagyok bulizós de néha a lányokkal elmegyünk bulizni meg ilyesmi de ez nagyon ritka és akkor nem azért megyek hanem szórakozni.

Lehet annyira nem vagyok megnyerő, hogy komolyan valakinek társként kelljek...



2019. jan. 19. 21:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem tetszhetsz mindenkinek. Majd egy nap jön valaki akinek tetszeni fogsz. Inkább örülj,hogy nem csesznek ki veled és nem járnak veled szánalomból.
2019. jan. 19. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt nem is hagynám! Azért van egy határ, nekem is tetszenie kell majd a leendőbelinek. Nem arról beszélek, hogy mindenáron akarok csak, hogy akivel lehetne azzal miért nem alakul ki?
2019. jan. 19. 21:23
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Mert nem jöhet minden össze az életben 🙄 Most nem mindegy,hogy 10-el vagy senkivel jársz a nagy "ő" előtt? Lehet lehett volna valakid,de te indirekten visszautasítottad.
2019. jan. 19. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Milyen negatív vagy... Nem számokra hajtok :D Hanem valakire aki szeret :(
2019. jan. 19. 21:31
 5/7 A kérdező kommentje:
Akkor bántsatok ti is mint mindenki más :(((
2019. jan. 19. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha te akarod😀
2019. jan. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet sajnos.Vannak dolgok amik nem úgy alakulnak,ahogy azt mi szeretnénk. Bele kell törődni,és igyekezzünk pozitívan gondolkodni,türelmesnek lenni,mert mindig van remény.Ha most nincs partnered,az még nem aszt jelenti hogy nem lehet a későbbiekben.Egyszer mindenki rá fog találni a Nagy őre 😂.Csak az idő kérdése.Fe a fejjel 🙇🙌
2019. jan. 20. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!