Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék? (többi lent)

Figyelt kérdés
Van egy félénk gyerek aki az évfolyamtársam, és eléggé bejön. Olyan Peter Parker beütése van, es most nem csak a kinézetéről beszélek. Tipikus “shy” meg a “nerd” kifejezések illenek rá. Na most én nem vagyok annyira félénk, sok barátom van, több fiú mint lány. Viszont szerelem ügyben és sem merek kezdeményezni, főleg hogy nem tudom hogy egy ilyen emberhez hogyan lehetne közeledni úgy, hogy ne ijesszem meg. Egyutt járunk matekra és dupla tesire, viszonylag sokszor látom, és mindig érzem hogy a szívem mondja hogy “Igen, beszélj hozzá! ” De nem, egyszerűen nem megy. Instagrammon, se Facebookon nem nagyon tevékenykedik, nem tudom mit tehetnék. Ötlet?

#félénkség #shy boi
2019. jan. 20. 00:13
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ja. Csak aztán nehogy belőle is pókember lehyen.
2019. jan. 20. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lehet h kint így mutatkozik és belul egy allat

Szóval nem tudom, egyszerűen ülj le melle és kerdezz tőle valamit

- hogy vagy

Vagy esetleg az a

- szia! Figyelj, tudnál nekem segíteni mert ezt meg azt nem értem

Vagy valahogy probald meg hatha sikerul

2019. jan. 20. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
plussz: még senkinek nem mondtam el. a legjobb barátom se tud róla, nem is mondanám el neki, tuti végig ezzel cikizne. van egy ibff-em, de jóban van a legjobb barátommal, ugyhogy nem tudom mennyire lenne jó ötlet kiadni magamból.
2019. jan. 20. 00:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Még mindig nem jöttem rá, mi az ibff vagy micsoda????
2019. jan. 20. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Internetes legjobb barát
2019. jan. 20. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!