Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek mi a velemenyetek Nagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a velemenyetek Nagy Benirol? Szerintem nagyon helyes es jo kisugarzasa is van 😳

Figyelt kérdés
Jarnatok vele?
2019. jan. 20. 09:12
 1/9 anonim ***** válasza:
64%
Cuki srác, de nem hiszem hogy valaha is összefutnánk, de valamilyen szinten hasonlít a személyiségünk. (Öcsém nézte sokat régebben, szóval nem ismerem nagyon)
2019. jan. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Ha búza kell hát tessék.
2019. jan. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Az meg ki a tököm?
2019. jan. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
60%
Utálom. Úgy néz ki, mint valamilyen transznemű esetleg homoszexuális. Régen én is néztem, ameddig Minecraftozott, de megutáltam, mert a legtöbb rajongója egy alattomos sátán, mert mondtam, hogy nem szeretem őt és szépen mondtam, de erre jönnek, hogy haljak meg, stb... A rajongói nagyrészt H*lyék. Nem tudom mit szeretnek egy olyan 19/20 évesben, aki ordítozik, mint egy 10 éves.
2019. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%
Cuki srác, de itt ki is fújt. Nem tudom, neken full átlagos srácnak tűnik, semmi férfiasságot vagy különlegességet nem látok benne ami miatt szexuálisan is felkeltené az érdeklődésem 21n
2019. jan. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
83%
Átlagos srác, átlagos kinézettel, akit a sok tizenéves felkapott. Semmi extra .-.
2019. jan. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Elmegy, de az öcsém imádja és állandóan rola beszel h milyen jó videós

Azóta kerülöm a youtubot

2019. jan. 20. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nem illik magadról kérdezni Beni

Jah és szerintem gusztustalan egy alak, főleg a munkássága alapján :)

18/l

2019. jan. 20. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
hogy erted hogy undorito? ez miben nyilvanul meg?
2019. jan. 20. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!