Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ovis szerelmemet megéri...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ovis szerelmemet megéri felkeresni? Hogyan?

Figyelt kérdés

Oviban nagyon jól kijöttünk, kézen fogva körbe körbe sétálgattunk, tök jól elvoltunk meg minden...

De ez 11 éve volt... Lehet ő nem is így emlékszik vissza ezekre (vagy nem is emlékszik és csak nekem ilyen maradandó)

2 éve beszélgettünk egy ovis találkozót ahova mindenki jött volna de valahogy nem lett semmi, én amúgy sem akartam mindenkivel csak vele azért mentem bele.

Nem tudom eleve van-e barátja vagy hogyan gondol rám. Vagy mit csinál, kikkel, hova megy stb. Facebookon ismerősöm, tudja ki vagyok, csak egyszerűen nem is beszélgetünk, nem is köszöntjük fel egymást szülinapokkor, nem is likeoljuk egymást (de nem is dobja fel, viszont most beállítottam, hogy dobjon fel mindent és próbálok likeolgatni hátha felfigyel rám)

Egy kamu acc-ról bekövettem instán (nem tudja én vagyok) és 1-2 képét likeoltam hátha ír és beszélgethetek vele, de nem írt... Mondjuk nem lep meg, full ismeretlen ember bekövet és likeol lehet én se írnék :/

Hogyan tudnék valahogy csevegésbe kerülni vele? Gondoltam rá, hogy ha random összefutnánk akkor lenne indokom ráírni mert akkor élőben beszélgetünk és akkor úgy búcsúzok el, hogy még beszélünk...

Sokszor álmodtam vele de így teljesen véletlenszerűen 1x egy évben vagy 2x egymás után, semmi logika csak néha mindig megjelent.

Most nem az érdekel, hogy 11 év alatt megváltozott és az a személy akit szerettem lehet már nincs is ott, de én még mindig szeretem. Mindenkiben őt látom és 11 év kellett, hogy elteljen, hogy elhatározzam, hogy valamit tenni kell!

Mit lehet tenni? Írjak kamu accról? Nem él nagyon közösségi életet (én se) szóval nehéz likeokkal felkelteni az érdeklődését mert szerintem nem is érdekli ki likeolgatja :/

Random nem tudok összefutni vele mert nem tudom hol lakik, hova szokott járni stb. (Mivel nem neten éli az életét, ezért a jelenlegi énéről nem sok mindent tudok :S)

Mit lehet tenni? Hogyan érjem el, hogy felfigyeljen rám?



2019. jan. 20. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha totál hülyét akarsz csinálni magadból őt pedig megrémiszteni, akkor mindenképpen keresd meg. Ja és természetesen mindenképpen csinálj egy kamu profilt, hogy teljes legyen az őrült image!
2019. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

DE most érted, szépen adagolva kéne... Most 11 év után minden nélkül rá írok nagyon összezavarodna...

A kamu accról tapogatózni akarok, hogy mi van vele stb. Valami kis előnyből induljak... Így most látom miket likeolgat, nézeget stb... Azért ez nem hülye ötlet!

Mindenképpen nekem kell majd ráírni de előtte valamit kéne... Vagy nem tudom...

Ez nem hülyeség mert régen is beszélgettünk amikor ez a talit szerveztük de nem egymásról hanem így általánosságban... Meg nagyon nagyon régen is beszélgettünk kb amikor a facebook megjelent (vagyis nekem lett) bejelöltem és akkor is, hogy mizu meg ilyenek de lehettem 12? NEM TUDOM MIT TEGYEK. HELP ME

2019. jan. 20. 19:43
 3/9 anonim ***** válasza:
53%

De az. Ha akarsz tőle valamit akkor írj rá és nézd meg, hogy érdekled-e. Sosem értettem minek ezt kombinálni.


Ehelyett ilyen hülyeségekkel jössz, hogy majd beköveted kamu profillal meg miegymás. Lehet, hogy te még mindig óvodás vagy?

2019. jan. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem írj rá facebookon a saját fiókoddal. Ha érdekled, akkor úgyis visszaír.
2019. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha beválik akkor írd meg mert akkor én is beprobalkozok
2019. jan. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De egyből az annyira fura lenne... Minden előzmény nélkül...

Gondoljatok ti bele ha egy volt ovis ismerősötök rátok ír így hirtelen... Ez nem annyira normális és te is elkezdesz gyanakodni... "Miért most?" eleve "Miért?" És nem fogok messengeren szerelmet vallani az is biztos! Szóval válaszolni se tudnék ezekre a kérdésekre... Elve mivel írjak rá? Rég beszélgettünk? (jah 11 éve de 1-2 szót váltottunk 2 éve HŰHA jah és azt sem privátban hanem csoportcsetben) Ezt így nem lehet...

2019. jan. 20. 20:20
 7/9 anonim ***** válasza:
54%
Igazad van, kezdj rögtön az elején hazudozni! Az biztos beválik. Mindegy hagyjuk is, sok sikert.
2019. jan. 20. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
beszelsz vele valahol?
2019. jan. 20. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mint újra visszaemlékeztem 6. ban beszéltem vele privátban utoljára :D Azóta nem...

Most se még, de ráírtam a másik instámról de még nem látta. Ez nem átverés csak szimplán beszélgetni akarok vele még így tét nélkül... Ha látom jó kedve van meg ilyesmi lehet bekövetem saját instámról, mert ott pont nincs bekövetve csak facen ismerősöm. Az még egy opció :D De először ez a terv, hogy beszélgetek vele :)

2019. jan. 20. 21:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!