Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szeretném kipróbálni milyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretném kipróbálni milyen csókolózni de barátnőt nem szeretnék. Hogy oldjam meg?

Figyelt kérdés
Ez normális?? Hogyan tudnám kivitelezni?

2019. jan. 21. 21:00
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%

Hát valami lány haverral, vagy nem is tudom. Egyébként jó ötletnek tűnik, de ha én csinálnám ezt akkor mindenki nagy r***nc-nak gondolna sajnos. Pedig van olyan aki tényleg erre vágyik és nem egy komoly kapcsolatra. Hajrá! :)

Egyébként szerintem teljesen normális. Tombolnak a hormonok...

2019. jan. 21. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kedves első válaszoló. Miért lennél ettől ri..? A kettő kicsit se hozható egy kalap alá.
2019. jan. 21. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
80%

Az én szememben nem lennék az, de félnék attól, hogy mások elítélnek. Meg nem is tudom, igazából egy kapcsolat sok jóval jár. Van egy legjobb barátod a másik nemből, akivel mindent megbeszélhetsz, és megért téged. Bármikor megcsókolhatod stb... Kiegészít téged. Én vágyok erre. De ha úgy alakulna, hogy valakivel tudnék csókolózni, komoly kapcsolat nélkül, akkor azzal a lehetőséggel is élnék.

Első voltam

2019. jan. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Menj el egy buliba, hívogass meg egy csajt piára, ha elég van benne, kapd le. Tudom, nem a legszebb dolog, de kivitelezhető.
2019. jan. 21. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
11%
Manapság vannak már, élethű gumi babák, japók tervezték, már a tapintásán is érezni lehet, hogy egy igazi nővel van dolgod, szerintem azon kipróbálható a csőrözés!?
2019. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

Kedves első. És egyben a kérdezőnek is szól a válasz.

Csókolóztam már kapcsolatban és kapcsolaton kívül. Számomra a 2 ég és föld. Kapcsolatban egy csók érzésekkel van túlfűtve emiatt sokkal édesebb, kellemesebb, és olykor égetőbb és eléggé feltüzeli az embert, olyan megunhatatlan és minél többet csinálod annál tobbet akarsz, míg a másik végletben olyan semilyen. Csinálod de nincs benne semmi a szó szoros értelemben.

Ez az én véleményem. Természetesen kinek mi....

2019. jan. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
62%
#3; Én mondjuk nem kezdenék egy ilyen lánnyal,szóval ezt hanyagold, szörnyen gyerekes.
2019. jan. 21. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
74%
Ezzel én is így vagyok. Jó lenne egy lány, csókolózni. De passz, nem tudom hogy lehetne ezt megoldani.
2019. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
70%
Próbáltam kapcsolaton belül és kívül is, igazából egyáltalán nem nagy szám. Hogy őszinte legyek, én csalódtam. Nincs benne semmi extra, sőt. Néha eléggé fujj. De lehet csak nem az én világom.
2019. jan. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
73%
Prosti
2019. jan. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!