Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ingadoznak folyton az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ingadoznak folyton az érzéseim?

Figyelt kérdés

Van egy srác, akivel írogatunk június óta. Nagyon jól kijövünk, eddig egyszer találkoztunk, és elég mély a barátságunk, mindent megosztunk egymással. De nekem van egy olyan problémám, ami időről időre visszatér. Pár napokra sikerül beleszeretnem, vagy valami ilyesmi, ilyenkor egy tonnányi meleg szeretet önt el belülről, folyton rá gondolok, mosolygok, és teljesen megőrülök érte. Aztán ez 3-4 nap után elmúlik és van, hogy hónapokig nem érzek ilyemsit.

De mi ez az érzés, és mit jelenthet?

17/l



2019. jan. 22. 21:35
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerelmi fellángolások. Teljesen normális, ha vannak ilyenek.
2019. jan. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ez sok dolog miatt lehet. Például hangulattól is függhet. Mikor szokott elönteni egy ilyen érzés, mikor boldog vagy, vagy akkor, amikor szomorú időszakodat éled át?
2019. jan. 22. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Igazából boldog és szomorú napokon is szoktam ilyesmit érezni.
2019. jan. 22. 22:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor bizonyára szerelmes vagy
2019. jan. 22. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jöjj vele össze. Lehet az lesz a kulcs.
2019. jan. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

De én belé nem lehetek szerelmes. Nem szabad, ellenkezik a kapcsolatunk szabályaival. Köztünk, hogy bármi legyen, az kivitelezhetetlen+ van mindkettőnknek 1-1 személy akibe viszonzatlanul bele vagyunk habarodva.

Szóval ez a szerelem dolog nonszensz. Nagyon szeretem őt, de hogy szerelmes legyek belé az elég bizarr.😶😶

2019. jan. 22. 22:44
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg ne itten rinyálj hanem cselekedj.
2019. jan. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Már bocsánat, de én csak egy választ szerettem volna kapni, hogy mi ez az egész. Lehet hogy rinyálok, de nekem fontos ezt tudnom, hogy hányadán állok a dolgokkal.
2019. jan. 23. 12:41
 9/9 anonim ***** válasza:
Most ez lehet, hogy OFF de mi ugyan honnan tudhatnánk, hogy hányadán állnak a dolgaid, ha még te se tudod?
2019. jan. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!