Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megtetszett egy osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtetszett egy osztálytársam, viszont még nem is beszéltem vele szinte soha. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2 és fél éve vagyunk osztálytársak, csak eddig a szemébe nézni sem volt önbizalmam. Azóta összeszedtem magam, és rájöttem, hogy nekem ő igenis tetszik, viszont fogalmam sincs mit tegyek. Nagyon elérhetetlennek tűnik, minden haverjával jóban vagyok, már haladás, ha úgy vesszük. Viszont a lányokkal nagyon távolságtartó. Amennyiben tudom, nincs barátnője.


Legalább annyit se tudok miket szeret a sporton kívül, és furcsamód szinte senki sem (vagy csak nem nyilatkoznak), úgyhogy azt se tudom milyen témát hozzak fel. A barátnőim szerint hagynom kéne, ha tényleg ennyire elérhetetlen, de ez nálam nem így megy. Valami ötlet?


2019. jan. 25. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
50%

Tényleg hagynod kéne.

A leírás alapján amúgy sem te leszel az a lány,aki majd odamegy hozzá bájcsevegni

2019. jan. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%

Azért probald meg

Kérdezd meg h érti e a matekot ;)

Amúgy csak úgy beszelgess mint oszttars az oszttarsal

Utána kiderül

Lehet h nem fog először nyilni de később valószínűleg igen

Ja és ha meleg nehogy otthagyd mert sz bunkosag lenne xdd

2019. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

#1 Nem fogom hagyni. Bánni fogom ha meg se próbálom.


#2 köszi, megteszem a tőlem telhetőt. Ha meg meleg, kár érte, mert amúgy kedves, csak távolságtartó. De ha az, akkor legalább mint jóbarát szívesen ott lennék neki.

2019. jan. 25. 19:29
 4/6 anonim válasza:
33%

2 éve vagytok egy osztályban és még nem is beszéltél vele? Szép egy osztályközösség.


Szerintem felejtsd el.

2019. jan. 25. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az elmúlt 2 évben alig beszéltem összesen 5 osztálytársammal, mostanra meg kb mindenkivel jóban vagyok, úgyhogy ez sem lehetetlen. Nem az osztályközösséggel volt a baj, hanem velem és az eddig önbizalomhiányos fejemmel.
2019. jan. 25. 19:55
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
#3:Mit fogsz bánni? Kihagysz egy lúzert.
2019. jan. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!