Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem érzek senki iránt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem érzek senki iránt semmit?

Figyelt kérdés

17/l vagyok, és mindig mikor valaki at meséli, hogy szerelmes meg hogy állandóan csak azzal a személlyel lenne...egyszerűen nem értem, hogy mit lehet olyankor érezni.

talán velem van a baj?

Az érzés az biztos, hogy elfog jönni? Mert voltak fiúk, persze akik udvarolgattak de nem éreztem semmit egyikük iránt sem. Nem volt még senkim. Szerintem túl komoly vagyok, és nem tudom elengedni magamat lehet ez a probléma, de erről nem tehetek hiszen ilyen vagyok.



2019. jan. 26. 17:26
 1/5 anonim válasza:

Ennek az az oka hogy még nem találkoztál olyan emberrel aki ilyen érzéseket vált ki belőled . Még csak 17 éves vagy ez nem gond

Én mielőtt találkoztam a jelenlegi barátommal esküvőt sem akartam, most meg tök sokat beszélünk róla és vágyom is rá :)

Amikor megjelenik a megfelelő személy ezek az érzések jönni fognak maguktól

2019. jan. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az elsővel

Majd lesz olyan aki kiváltja belőled ezt az érzést

2019. jan. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Majd fogsz nyugi😉
2019. jan. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek elsővel!

Én se voltam 17 évesen szerelmes még soha! Max tetszett a fiú

2019. jan. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

és az érzés az biztos előfog jönni?

Másoknál, hogy-hogy megtörtént korábban?( a 15-16 évesekre gondolok. )

Meg amúgy is elfog múlni a tűz, ahogy mondani szokás aztán meg egy másikba lesz szerelmes majd összevesznek...

2019. jan. 28. 13:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!