Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nektek ez milyen? :/ Magányos,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek ez milyen? :/ Magányos, szeretethiányos emberek

Figyelt kérdés

Aki visszahúzódó/depressziós nincs emberek között stb...

Mennyit gondoltok rá hogy esélytelen hogy legyen barátnőtök? Én például csak interneten "próbálkozok" vagy mit itt.. De amilyen lányoknál eddig lett volna "lehetőségem" azok ilyen instás tömegribi szerűségek voltak, ribis viselkedés meg ilyenek.. Nektek is rossz nézni hogy mindenki mellett megy egy lány, vagy érdeklődik utána valaki, utánad meg soha senki, és TUDOD hogy neked esélytelen? Vagy csak én őrülök ebbe bele? Szerintem az életemnek nem sok értelme van, mindenki kap a családjától vagy akárkitől szeretetet, nekem pedig soha nem is volt családom se KB, nekem az élet értelme egy lány lenne, (és így forditva is) akire lehet számítani, hűséges és nem olyan mint a többség.. De ez lehetetlen. 1-2 emberrel dumáltam már akik kérdést is írtak ki, de látszólag mást annyira nem izgat ez a dolog mint engem, igazából csak 1-2 ember volt aki hasonlít rám, ez lenne a leg fontosabb dolog az életébe és ennek az örökös hiánya miatt nem akar tovább élni. Tényleg csak mi páran vagyunk ennyire rosszul ettől? Persze a "lánykihasználós" macsó hülyegyerekek akiknek olyan könnyű ez, azoknak a válaszára nem vagyok kíváncsi. És a "trollokra" se.

Mielőtt jönnek a hülye kérdések..

-Nem, nem járok el sehova, mert nem tudok random emberekkel beszélni, főleg nem lányokkal, rég is volt már olyan.

-Már nem járok iskolába/még melóm nincs

-Nem használok és nem is fogok társkeresőt se instagramot használni, az olyan lányok eleve kilőve.

-És nem, fingom sincs hogyan érjem el a nekem való lányokat akik szintén otthon ülnek egész nap mint én :)

18F, már csak hogy az újabb perverz privátokat mellőzzük



2019. jan. 28. 02:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
61%
ha tényleg ennyire reménytelen, mint ahogy hiszed, vagy ahogy nekem akkor engedd el, én mióta elengedtem, sokkal könnyebb, régebben minden nap órákat omegléztem meg itt is próbálgattam irogatni nőstényeknek, de persze semmi nem lett, max csalódás, én már évek óta nem szóltam, írtam egy nősténynek se, nyilván ez nem normális, de sokkal jobb mint nyomulni ezerrel és mindig pofára esni
2019. jan. 28. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Na igen.. Nem tudom elengedni. Hiába csak a szeretetre vágyok.. Nem köt le nem érdekel semmi más, nem élvezek semmit. Egyébként évek óta én élőbe nem is beszéltem senkivel, bármint korombeliekkel, max a pénztárosokkal ha ugy van.. Max neten próbálkoztam beszélgetni eddig.. Ami összejöhetett volna az vagy tömegribi volt, vagy teljesen kattant (szeretem a kattant csajokat, de nem a szemét módon kattant csajokat) aki először rámnyomult az meg kb csak a bokrosba akart menni őt azért zártam ki.. Nem egyszerű.. Nem tudom mennyire reménytelen, nem vagyok macsó nem vagyok jóképű de leginkább nem bulizok meg ilyenek, és nem is kéne olyan lány aki bulizik meg instázik kis haspólós izék'.. Csak egy visszahúzódó magánakvaló lány, aki értékeli azt aki mellette van, nem mutogatja magát se az utcán se a neten, nem pasizgatott még, egyszerűen csak nem olyan amilyen a mai lányok átlagba.. Egyszerűen undorodok az ilyen kis csitriktől, de ha feljön hogy egy önbizalomhiányos, belül rám hasonlító lányt szeretnék, akkor egyből az jön hogy csak ki akarnám használni.. Hát pont hogy nem... Csak nem tudom, miért születtem élve.. Minden egyes nap bánom hogy élve születtem mert nekem valamiért nem jutott ki abból ami mindenki másnak.. Aki például végtag nélkül él boldogan sokkal jobban megérdemelné hogy éljen, mint egy magam fajta senki.. Valamiért ez jutott nekem, csak azt nem tudom megérteni hogy miért pont nekem?
2019. jan. 28. 04:07
 3/26 anonim válasza:

Szerintem ne marcangold magad emiatt. Mármint ugy értem hogy ezeket a gondolatokat h "más jobban megérdemli az életet" minek születtem élve" valahogy dobd ki.

Azt hogy hogy szerezz párt, na abban nem tudok tanácsot adni, de nyilván matematikailag ha túl kevés az emberi kontakt akkor kisebb az esélye hogy lesz.

Amugyismerös az érzés.

2019. jan. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%
Igazi patkány vagy kedves kérdező. Az utolsó kommented utolsó része szépen el is árulta mekkora selejt vagy. Nem, nem fog neked jutni csaj, egy darab se. Ha lány lennék én is fosnék kilométerről a fejedre. Senkinek nem kell egy ilyen önutáló barom. Milyen szépen várod hogy kihuzzon egy aranyos, lehetőleg szűz, hátsónyaló lányka a mély depresszióból. Hat a lónak a micsodáját meg egy vödörnyi hideg vizet azt kapsz max. Egyedül magadra számíthatsz (ha már családod az nincs). Szóval get your shit together, ez az én ingyenes, univerzális tanácsom. Bár nekem kéne tőled vizitdíjat kérnem amiért így felbaxtál korán reggel
2019. jan. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
Szerintem elég önző dolog, hogy azt akarod, hogy valaki becsengessen hozzád, és kihúzzon a szarból. Ismerkedned kell emberekkel, menj el dolgozni, szerezz egy hobbit, legalább nem leszel egyedül, és lehet párod is. Amúgy todod hol vannak az olyan lányok mint te? Otthon ülnek, és sajnáltatják magukat, mint te
2019. jan. 28. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon gyáva vagy és a leírtak alapján nem lehetsz túl férfias ,mármint viselkedésre ,oké önbizalom hiányos vagy én is az vagyok de sose mutatom külsőleg ,neked is ez kéne igaz én lány vagyok de nekem ilyen fiú nem kéne aki a neten sír,és bárhol tudsz bármely módon ismerkedni ,nekem is megy pedig belülrő szinte szétesek de megpróbálom ,de sokszor másik fél kezdeményez.Szóval vissza térve rád kedvesnek tűnsz de a lányok többsége azt várja hogy a fiú húzza ki a gödörből nem fordítva,és amíg ilyen a hozzáállásod szerintem ne reménykedj
2019. jan. 28. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
Okés, megnyugtatlak titeket, még ebbe az évbe végezni fogok magammal, köszi a jó kívánságokat. Úgy is eldöntöttem már egy ideje, igazatok is van. Ez lesz a leg jobb.
2019. jan. 28. 13:57
 8/26 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg ,utolsó vagyok csak a véleményem írtam le de a könyvtárban tudsz pl lányokkal ismerkedni és témátok is lenne ,
2019. jan. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Itt 4-es válasza és az a 100% zöld volt a döntő. Talán még ma megteszem, mert végülis miért ne..
2019. jan. 28. 14:02
 10/26 anonim ***** válasza:
Ne tedd meg utolsó voltam ,ha gondolod írj ,beszélgessünk
2019. jan. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!