Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beszélgetni a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beszélgetni a pasimmal?

Figyelt kérdés

Egyszerűen ott ülök mellette a kocsiban némán. Semmi nem jut eszembe, de ahogy látom ő se nagyon töri magát, hogy mondjon bármit is.

Régen mikor nem voltunk együtt a párkapcsolati problémáimmal untattam, vagy netán ha eszembe jutott random valami amot meglattam akkor arrol sztorizgattam.

De most már semmiről nem jut eszembe semmi egy kuka vagyok. Nem tudok vele miről beszélni közös ismerőseink sincsenek. Az időjárásról nem fogok vele beszélni. De mégis miről lehet?

Neki sincs hobbija nekem sincs. Nem tudom mihez kezdjek még csak 8 hónapja vagyunk együtt de már most nincs téma.

Masik miről szoktak beszélgetni?

20/L


2019. jan. 28. 16:00
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Mi a kocsiban tudunk a legjobban beszélgetni, mert ott nincs semmi, ami elvonná a figyelmet a másikról (tv, telefon). Megbeszéljük, mit ettünk aznap, ki hogy érzi magát, milyen poént mondtak a kollégák a munkahelyen, mi volt edzésen, focin, nyelvórán, stb. Sztorizgatunk kollégákról, edzőpajtásokról. Nekünk se nagyon vannak közös ismerőseink. 17 éve vagyunk együtt, de van téma. Ha meg nincs, akkor tök jól elvagyunk egymás mellett néma csöndben, az sem zavar. Vagy néha csak énekelünk.
2019. jan. 28. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Próbálj valami olyanról dumcsizni vele, ami érdekli. Valamilyen érdeklődési köre csak van annak a pasinak, gondolom.
2019. jan. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nem megy már most szakíts vele
2019. jan. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is a hármas válaszolóval vagyok, ha a gyakorin kell keresni a témákat, az már régen rossz. Ennek úgy alapvetően magától mennie kellene, ahogy itt írja is valaki, hogy 17 éve vannak együtt, és mégsem okoz nehézséget a társalgás.
2019. jan. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Politika :) Én úgy jöttem össze párommal hogy politikailag szöges ellentétei vagyunk egymásnak, mégis talán pont ez tanított meg engem hogy sokkal nyitottabbak kell hogy legyünk
2019. jan. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem kell ehhez szakitani.

Vannak olyan emberek akik nem tudnak csak úgy megnyilni, talán még maguknak sem. Én is ennek a része vagyok, szóval tudom milyen érzés. De azért próbálkozni nem árt, úgy ahogy mondta az 1.válaszoló.

Mindig csodálom azt az embert, (nagyszüleimet) akik már 58 éve együtt vannak és mégis minden reggel valamit mesélnek egymásnak, nevetnek, vicceket mondanak, múlton elmélkednek. Én nem tudnám ezt csinálni, és nem is kell mindig járni a szádnak.

Lehet beszéni arról, hogy mi történt veled aznap vagy épp tegnap, milyen érzések forognak benned, mikor látogatjátok meg a szüleiteket, hová menjetek, mi legyen a program hétvégére, mit hallottál a rádióba/hiradóba, mit hallottál a barátnődtől,kollegádtól, mi volt az a vicces amit mondott, vagy csak egyszerűen mesélj neki vicceket netán énekeljetek együtt a kocsiban. És utána meg beszélhet önmagáról is a srác, te meg figyelsz meg kérdezgetsz tőle.

2019. jan. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én úgy gondolom, hogy a pasinak kell kezdeményezni az ilyenekben. Ha ő csendben marad, akkor elég gáz. Érdeklődnie kéne arról, hogy mi zajlik benned és körülötted mostanában. Ezek szerint vagy már nem érdekled annyira, mint az elején, vagy nem igazi férfi.

A férfi kíváncsi, főleg a barátnőjére.


Azt felejtsd el, hogy neked kell a kezedbe venni az irányítást. Ő a férfi.


Nyilván magamból indulok ki. Engem, ha érdekel egy lány, akkor állandóan kérdezem az érzéseiről, gondolatairól és imádom hallgatni, ahogy mesél és ezáltal egyre jobban megismerem. És az nem kifogás, hogy már ismeritek egymást és nincs mire kíváncsinak lenni, mert minél tovább van együtt két ember, annál szabadabban lehet mély dolgokról beszélni és szerintem minden ember végtelen, főleg a lányok. :)


24/F

2019. jan. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!