Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy bizonyítsák be, hogy nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy bizonyítsák be, hogy nem csak meg?

Figyelt kérdés

A barátom olyan fiú akiért a lányok oda-vissza vannak.Na most.Keringenek olyan fajta pletykák,hogy már engem is megcsal(4 hónapja együtt vannak,ez már "rekord").Megbízom benne,nem hiszem el.De amikor már a barátnőimmel is a beszélgetés azt foglalja magában,hogy hülye vagyok,hogy megbízok benne,mikor látta már ő is xy-nal.A barátom nem is a sulimba jár,koleszos is,nem tarthatom mindig rajta a szemem,nem is akarom.Amikor kimenő jel van(nem sok,mert nem olyan jó tanuló)akkor haverokkal lógni,velem csak péntek délutánonként van. Ismerem a lányt is,akivel a többiek szerint "megcsal" hát ki nem állhatom.Máskor is voltak már ilyen pletykák,de egyik sem igaz.Ez viszont egyre idegesítőbb,hogy mindenki ezzel jön.Hogyan bizonyítsam be nekik,hogy a barátom nem csal meg?

Szakadjanak le rólam!:D

Én:16/L

Barátom:17/f

A csaj akivel "megcsal"18/L



2019. jan. 28. 21:18
 1/3 A kérdező kommentje:

Bizonyítsam*

Csal*


A hibákért bocsi,a javító be volt kapcsolva:O

2019. jan. 28. 21:19
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Az idő mindent bebizonyít. Várni kell. Addig bízz benne...
2019. jan. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Czoch Andor válasza:
Miért zavar annyira : ki mit mond? Ilyenkor mi szét tettük a lábunkat : hadd guruljon a golyó! hagyd! Ezzel kihúzod alólul a támaszt. (Biztos irigykednek rád, innen fúj a szél. )Ésha valóban együtt sétál, és szóba áll azzal a lánnyal ? Az még nem megcsalás.
2019. jan. 30. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!