Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért idegesít még mindig?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért idegesít még mindig?

Figyelt kérdés
Bt egy egy éves kapcsolatom aminek én vetettem véget mert már nem szerettem.Sokszor veszekedtunk és a végén már nem is voltunk olyan jóba.Amiota szakítottunk nekem van más és úgy tudom neki is de nagyon bunkon viselkedik velem pedig nem váltunk el rosszban.A Suliba azt szoktam látni hogy mással röhög és közben engem bámul meg kibeszél és köszönni se köszön vissza amikor még szeretnék vele beszélni kirohog és elmegy.Nagyon idegesít hogy így viselkedik de nem tudok mit csinálni már.Szerintetek mit kéne csinálnom hogy végre kizarjam őt?Rendes válaszokat előre köszönöm és bocsánat ha kicsit összevissza írtam.?

2019. jan. 31. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha neked ia van más valakid, foglalkozz vele. Úgy biztos nem fogod elfelejteni, ha őt nézed. Honnan tudod hogy kibeszél, hallottad vagy visszamondták neked? Ne köszönj neki. És miért akarsz akkor beszélni vele, ha bunkó? Ha nem foglalkozol vele, talán feltűnik neki és még a viselkedése is megváltozhat.
2019. jan. 31. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 666_SatAn válasza:
Lol hát ennek sok oka lehet... Az lenne az első kérdésem hogy tudsz e szerelmes lenni, illetve igazán szeretted e? Vagy csak megtetszet és igazából nem is voltak igazi érzések... Ha lány vagy akkor szerintem nem vagy még felkészült arra hogy szerelmes legyél, mivel van kapcsolatod és te azzal vagy elfoglalva hogy ő mit csinál és stb akkor még nem vagy elég érett ahoz hogy legyen komoly párkapcsolatod,
2019. febr. 2. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 666_SatAn válasza:
És még valami, honnan szeretnéd őt kizarni?? Hisz van már barátod nem? Akkor most mit is szeretnél? Vagy felejtsd el és élj és szárd le, (hisz te dobtad nem ő téged) vagy pedig írj rá vagy mit tudom én valahogy adj jelet arra h szeretnél vele beszélni és beszéljétek meg a dolgokat, ennyi
2019. febr. 2. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!