Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most tényleg ciki 120 kilós...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg ciki 120 kilós lánnyal járni?

Figyelt kérdés

Van egy gyerekkori barátnőm, szomszédok voltunk, szinte együtt nőttünk fel, 2-3 éves kora óta ismerem, szinte az egész szüneteket együtt töltöttük, 10-11 éves korunkig sokszor együtt is aludtunk, sok szép emlékünk van.

Ma már 17 és 18 évesek vagyunk, külön városban tanulunk, el is költöztek, de a nagyszülei még itt élnek, és 1-2 hetente találkoztunk. Én 60 kiló vagyok, Ő viszont az utóbbi pár évben nagyon meghízott, pedig vékony kislány volt.

1 hónapja megint a nagyszüleinél volt, és egyik délután átjött, ránk esteledett, és itt aludt, de már nem úgy, ahogy gyerekkorunkban. Szóval összejöttünk. Ő egy nagyon vidám csaj, mindig mindenen nevet, nagyon közvetlen, és minden perc csodálatos vele. A Facebook-on mindketten kitettük, hogy kapcsolatban vagyunk, és azóta sok ismerősöm piszkál, hogy tiszta égő ilyen csajjal járni.

Most tényleg ekkora a társadalmi elvárás és a nyomás, hogy csak vékony címlaplányokkal szabad összejönni? Lehet, hogy a legtöbb magányos fiúnak azért nincs barátnője, mert nem akarja "égetni magát" egy kövér lánnyal, de még egy átlagossal se? Elvárás a plázacica? És maguk miatt elvárás, vagy csak meg akarnak felelni a "trendeknek"?

Hozzám nagyon közel áll ez a lány, jobban ismerem bárkinél, és én az igazi énjét ismerem, mindent tudunk egymásról, nincs színészkedés, nincsenek gátlások, nincsenek játszmák, csak őszinte szerelem és boldogság, és nem érdekel, hogy kövér, és más véleménye se.

Jól teszem, vagy szégyellnem kellen Őt?


2019. jan. 31. 22:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Nehogy szégyelld, ne legyél buta😮 ha egymásnak megfeleltek, akkor nincs miről beszélni. Sokáig!
2019. jan. 31. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ezért nem kell posztolgatni.
2019. jan. 31. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Ilyenre nem szoktam válaszolni, de kicsit se az. Én is lennék ilyen lánnyal ha nem egy trendi kis instás senkiházi és tudja mit akar. Nem a külső a lényeg, ameddig egészséges és jol érzi magát nem érdekelne a súlya. Az ilyen "barátokat" pedig kva gyorsan ne is töröld hanem TILTSD!
2019. jan. 31. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
78%

Bár több olyan gondolkodású srac lenne mint te

De ha vékony is egy lány akkor is találnak kifogást rajta ne félj

Remelem sokáig együtt fogtok maradni!

2019. jan. 31. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
3-as vagyok, 4es persze sok mindenkin lehet kifogást találni. én ugy vagyok vele, ha se belül se kívűl nem ribis egy lány, tud normálisan viselkedni (de hülyülni is:) ) hűséges és tudja mit akar, nem instázik meg a seggét pakolja ki a 100+ ismerőseinek az interneten, akkor felőlem lehet túl vékony (az egészsége miatt felhízlalnám) vagy akár lehet 120 kilós is (ha nme egészséges ebbe az esetbe fogyás, de csak ő miatta :) )attól én még ugyan úgy kitartanék mellette és szeretném, mert nem a teste miatt kell szeretni valakit. Nekem például pont ezért nincs profilképem facebookon, most mit érek vele ha a kék szemem miatt szeretnének? Semmit, köszi, de inkább úgy ne is.. Vagy esetleg változtassak magamon és legyek egy beképzelt önbizalommal teli gyökér? Kösz nem, az nem én vagyok :)
2019. jan. 31. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
43%
Nem ciki ha a lány 4 méter magas
2019. jan. 31. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha esetleg olyan lenne próbálj meg vele beszélni, ha zavarna a túlsúly. Menjetek el pl egyutt kondizni, ő leadhatna pár kilót, te meg szedhetnél fel párat, ha jól értettem “csak” 60 vagy, 18 évesen lehet illene picit testesebbnek lenni. (Ne hízz, izmot építs). Ez csak tanács, de szerintem a pároknál a közös kondizás nagyon jó tud lenni, van mindig fix programotok és egymast tudjatok motivalni.
2019. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
18%

Nem járni vele nem gáz, 120kg -nak lenni, na az igen!

Ne szégyelld, de ha arra áll a gyomrod, hogy szakíts akkor tedd meg. Nem tartozol senkinek semmivel.

2019. febr. 1. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
47%

*Járni vele nem gáz................

Hopp

2019. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Sok éve ismeritek egymást. Együtt nőttetek fel, a másik szeme láttára. Ismeritek minden rezdüléseteket. Tetszetek egymásnak. Nagyban különbözik kettőtök testalkata. Ha ez titeket nem zavar, ne törődjetek mások véleményével, de a leány elmehetne orvoshoz, hogy mi oka van a testsúlyának.
2019. febr. 1. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!