Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Velem van baj? Vagy mi lehet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Velem van baj? Vagy mi lehet az oka?

Figyelt kérdés

Nemsokára két éve vagyunk együtt a barátommal, de még nem feküdtünk le, még szűz vagyok (első kapcsolatom). Úgy érzem teljesen megbízom benne, de mégsem éreztem eddig, hogy kész lennék rá. Félek is picit. Hogy fog-e fájni, mennyire, mi fog változni, stb. Bár már sokmindent olvastam a szüzesség elvesztésével kapcsolatosan, tehát tudom, hogy mi micsoda, mi a következménye meg minden, de mégis félek még mindig egy picit. A barátom szeret, azt mondta vár rám, tiszteletben tartja a döntéseim. De vajon meddig képes várni? Talán megunja egyszer? Elmondása szerint nem, mert szeret. Szerintetek? És mért félek még mindig? Ha tudom, hogy nem esik bajom, mert vigyáz rám, meg bízunk is egymásban. Ti mit gondoltok erről?

Őszinte véleményeket, tippeket, tanácsokat szeretnék, és nem kritizálást meg hasonlókat. Köszönöm! 17/L



2019. jan. 31. 22:36
 1/6 anonim ***** válasza:

#1 Ha nem tetszik a kérdés, minek kell válaszolni?! Egyáltalán nem kötelező azért válaszolni, mert elolvastal egy kérdést...

A kérdező nem naturalisan írta le az 1. Élményét és nem arról kérdezte a véleményünket

Nem értem, hogy ezzel a kérdéssel mi a problémád...

És igen, lehet, hogy neked kis probléma, de a kérdezőnek ez egyáltalán nem csak egy kis probléma



Kérdező: ha gondolod, írj privátot. 🙂

2019. jan. 31. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem értem mi a probléma. Miért lennék ezért közönséges, vagy nem normális... És igen lehet, hogy neked ez kis probléma, de engem viszont foglalkoztat és nem tartom kis problémának, ezért gondoltam, hogy írok ide, hátha valaki tud tanácsolni valamit, vagy elmondani, hogy mi lehet, meg stb. vagy esetleg van valaki hasonló helyzetben. Ha nem tetszik valami, ne pazarold az időd, nyugodtan tovább lehet menni, nincs szükség kritikára meg nagyképűségre.:)
2019. jan. 31. 23:26
 3/6 anonim ***** válasza:

Hmm... Szóval az őszinte válaszomból, neked csak annyi esett, hogy én nagyképűségemből írtam ide?

Különben is, ha valaki nem meri kijelenteni neked az őszinteséget és a kőkemény igazságot, akkor később is, ilyen közönséges módon fogsz itt megnyilvánulni! Mert nekem csak ez esett le, ugye... Jah meg persze a tájékoztatlanságod, ha valami intim dolgot nem tudunk, akkor azt a Google keresőt igyekezzünk már megfelelően használni, ha már ez is adódott az életben!

Persze mindenkinek szíve joga eldönteni, hogy hol is keresgéljen, de akkor már a saját primitív kinyilvánulásunkat, ne itt a sok idegeneknek tegyük köz szemlére, mert így csak saját magadat minősíted!

2019. jan. 31. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké, köszi a hosszú válaszod. Szia!
2019. jan. 31. 23:57
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy biztos. Azért ne akard, hogy neki jó legyen. Fontos, hogy te is biztos legyél magadban. Bízz meg benne.
2019. febr. 1. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nem kell ennyire túldramatizálni ezt a dolgot.Egyszerűen ha szeretitek egymást, és már 2 éve, akkor ez úgy jön magától,természetes módon.

Nem értem, hogy a vágy nincs meg benned?Mert ha igen, akkor hogy lehet 2 éve meglenni?

Mondjuk együtt vagytok egy szobában, egymáshoz bújtok,simogatás, stb.Már jön is magától a dolog, csak el kell engedni magad.Ez ne döntés kérdése legyen.Nincs mitől félni ennyire.

2019. febr. 20. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!