Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pest megyében komoly kapcsolat?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pest megyében komoly kapcsolat?

Figyelt kérdés

Régóta keresek komoly kapcsolatot, igen tudom 17 évesen túl fiatal lennék ilyenekhez, de csak egy olyan lányt szeretnék aki értelmes és tudja mit akar.

Esetleg vannak olyan helyek/ rendezvények ahova ilyen lányok járnak?



2019. febr. 1. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mindenhol találni értelmes lányokat, csak nyitva kell tartani a szemed :)
2019. febr. 1. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
65%
Ez az oldal nem társkereső :)
2019. febr. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
Én is ilyet keresek csak én már 18 vagyok.. De hát ez nehéz főleg pesten. Ráadásul ha te is visszahúzódó vagy azt hiszem egy jó pár évig még ebbe az üres csónakba evezünk, üresen :%
2019. febr. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
68%
Én bár Budapesti vagyok és 18 éves de igaziból nem sokban különbözhetünk :D Én is nyitott szemmel járok és keresem a csajok pillantását vagy valami jelent de igaziból semmi :/ Aki a fővárosban rengeteg csaj közül nem talál senkit azzal gondok vannak :(
2019. febr. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
53%
Hát utolsó akkor velem gondok vannak. Visszahúzódó ember vagyok 0 emberi kapcsolattal, és a lányok többsége nem tetszik (lásd szétsminkelt haspólós kiöltözött csitrik, fúj) A visszahúzódó nekem való lányok otthon ülnek, ahogy én is itthon ülök jelenleg semmi dolgom. Igy hogy ismernék meg akárkit is ha beszélgetni sem mernék élőbe.. Neten jobb lenne megismerni szerintem
2019. febr. 1. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
48%

Látogass el a Mondoconra:D

Én is ott vagyok mindig lel

2019. febr. 1. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
61%
Howá'?:D
2019. febr. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
54%
Bárhol, legyen ismeretséged és akkor biztos találsz, ha nincs akkor intézd el , hogy legyen! De valószínübb a 14-15 éves lány.
2019. ápr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy nem tőlem kérdezték,de azért válaszolok.A Mondocon az egy olyan esemény,ahol animés,kpopos,gamer,mese szerető emberek vannak.Pár cosplaybe,bár ott minden korosztály megfordul.Nem ritkák a 16-26 közötti lányok.Eléggé barátságosak az emberek ott.2 napos rendezvény,minden évszakkal van,de télen nagyon kevesen vannak.Én sajnos nem Pest megyei vagyok,így nem nagyon szoktam elmenni.
2020. máj. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Az nem lehet jó, hogyha olyan helyekre mész, ahol ilyenebb lányok vannak? Úgy értem előbb fogsz találni egy túrázáson, könyvtárban, vagy kávézóban értelmes lányt. Bár ki tudja?🙄


#9 Jól hangzik, bár én se voltam (még), de szerencsére Bp-n lakom.


#3 életemben nem láttam ilyen emojit, de nagyon menő😁

:%

2020. júl. 12. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!