Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdés

Pest megyében komoly kapcsolat?

Régóta keresek komoly kapcsolatot, igen tudom 17 évesen túl fiatal lennék ilyenekhez, de csak egy olyan lányt szeretnék aki értelmes és tudja mit akar.

Esetleg vannak olyan helyek/ rendezvények ahova ilyen lányok járnak?

Keress kérdéseket hasonló témákban: lány, fiú, párkapcsolat, komoly

febr. 1. 16:06  Privát üzenet  

A válaszok
Mindenhol találni értelmes lányokat, csak nyitva kell tartani a szemed :)

A válaszíró 84%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont febr. 1. 16:22 Privát üzenet
Ez az oldal nem társkereső :)

A válasz 63%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 47%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont febr. 1. 18:13 Privát üzenet
Én is ilyet keresek csak én már 18 vagyok.. De hát ez nehéz főleg pesten. Ráadásul ha te is visszahúzódó vagy azt hiszem egy jó pár évig még ebbe az üres csónakba evezünk, üresen :%

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/7Időpont febr. 1. 18:25 Privát üzenet
Én bár Budapesti vagyok és 18 éves de igaziból nem sokban különbözhetünk :D Én is nyitott szemmel járok és keresem a csajok pillantását vagy valami jelent de igaziból semmi :/ Aki a fővárosban rengeteg csaj közül nem talál senkit azzal gondok vannak :(

A válasz 49%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont febr. 1. 18:41 Privát üzenet
Hát utolsó akkor velem gondok vannak. Visszahúzódó ember vagyok 0 emberi kapcsolattal, és a lányok többsége nem tetszik (lásd szétsminkelt haspólós kiöltözött csitrik, fúj) A visszahúzódó nekem való lányok otthon ülnek, ahogy én is itthon ülök jelenleg semmi dolgom. Igy hogy ismernék meg akárkit is ha beszélgetni sem mernék élőbe.. Neten jobb lenne megismerni szerintem

A válasz 64%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont febr. 1. 18:57 Privát üzenet

Látogass el a Mondoconra:D

Én is ott vagyok mindig lel

A válasz 47%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 66%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont febr. 1. 20:07 Privát üzenet
Howá'?:D

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 46%-ban hasznos válaszokat ad.
# 7/7Időpont febr. 1. 20:13 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Miért nem tudok kapcsolatot kialakítani?
Vannak még olyan lányok akik akarnak is kapcsolatot?
Tényleg így van ez lányok? Mitől tudnátok bízni egy ilyen emberben? 18/F
Snapchaten ha tüzelek egy fiúval az azt jelenti hogy vonzodik hozzam? Lehet ebből komoly dolog?
Van egy lány, akivel kb.2 és fél hónapja ismerjük egymást. Tök jól kijövük, de en tovább szeretnék lepni, mert úgy érzem megtaláltam, akivel eltudnám képzelni egy komoly...
Miből lehet tudni, ha az udvarlási folyamat során az udvarló komolyan gondolja az adott kapcsolatot, de még nem mondta ezt a másiknak?

Kérdések a Tini párkapcsolatok rovatbólKérdések az Egyéb kérdések rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!