Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Hogyan lépjek túl?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogyan lépjek túl?

Figyelt kérdés

8.-os vagyok. Van egy osztálytársam aki már 7 éve tetszik és egyszerűen nem tudom elengedni, pedig tudom hogy viszonzatlanok az érzelmeim. Volt hogy azt hittem sikerült túllépni rajta,de aztán visszaestem. Jövőre iskolát váltok ,de sajnos tudtommal ő is ugyanabba az osztályba készül mint én :(

Mit tegyek hogy végleg elfelejtsem?


2019. febr. 2. 12:24
 1/1 anonim válasza:
Most mondanám hogy ismerkedj más fiúkkal hogy szerelmes legyél másba és elfelejtd nekem ez bevált. meg az idő hogy nem látnád könyebb lenne . Nekem 1 évig szokott tartani még valakire nem gondolok úgy mint régen. sajnos ez ilyen . Probáld inkább elfogadni a döntését. És ne csak a pozitív tulajdonságait nézni hanem negatívat is. És ha eszedbe jutna és ábrándozol iránta akkor gyorsan gondolj másra. Inkább sird ki magad jól 1 x vagy akár többször is csak ne betegedj bele.
2019. febr. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!