Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért szeretnek bele ennyien...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért szeretnek bele ennyien az egyik barátnőmbe?

Figyelt kérdés

Nos, 16 éves lány vagyok egy szűk baráti körrel ami 4 főből áll, velem együtt. Nevezzük az egyiket Mariannak, ő róla lenne szó. Mariann egy velem egy idős lány, jól néz ki, van stílusa, kedves, de nem nagy szám, egy átlagos csajnak mondanámm. Itt jön a rejtély: egyszerűen nem tudom felfogni hogy mit szeretnek benne ennyire a srácok. Nem szeretném az összes esetet felsorolni mert kb hónaponta vagy 2 fiú vall neki szerelmet. Miért nem kezdenek ki más lányokkal (mert vannak akik szintén jól néznek ki, sőt még akad akinek humora és érdekes személyisége is van)? Én pán vagyok és nem értem ezt a szerelmi témát, ezért kérdezlek titeket fiúkat (de lányok is válaszolhatnak) hogy mi a fene fog meg titeket egy lányban? Főleg egy viszonylag unalmas lányban.

Válaszaitokat köszönöm! :D



2019. febr. 2. 22:15
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
A külső megfog a belső megtart, ugye tartja a mondás és ha nem nagyon ismerik viszont jól néz ki akkor máris kialakul egyfajta vonzalom iránta. Mellesleg lehet hogy a fiúk számára nem unalmas lehet hogy te úgy ismered őt de minden ember tartogat meglepetéseket.
2019. febr. 2. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
22%
Azokat a lányokat, akikről tudják hogy már volt barátja, előszeretettel veszik célba a többi fiúk is, mert remélik hogy valószínűleg volt szex is, és hátha nekik is leesik valami. És a butuskábbakat könnyebb hanyatdönteni, tehát a kezdetekben előnyösebb lehet!
2019. febr. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Én az elsővel értek egyet.
2019. febr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
24%

Irigység,nemde? 😂 Amugy nagyon egyszerű.Te szerinted a barátnőd tök átlagos, külsőleg és belsőleg.Namost,ez csak a te szemszöged,de a fiúk szerint ennél sokkal több mint ahogy azt te látod.Ezekszerint mégis van benne valami olyan,ami benned nincs.kb egy hónapban 2 srác szerelmet vall neki,akkor ezekszerint elég nagy szám.

Hogy mi a fene fog meg egy lányban? Már leírták.Külső megfog,belső megtart.A külső az amit a szememmel megnézik,a belsőt pedig az eszemmel illetve a szívemmel (sorry de máshogy nemtol fogalmazni 😂😂😂😂)

2019. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hogyha valóban átlagos, akkor valószínű épp ez! :) Nem kell félni attól, hogy megcsaljon(khm, ne kurvuljon xdd) meg attól sem kell tartani hogy legalább 10-20 pasival beszélget különböző közösségi oldalakon, meg mindenféle képeket posztol ki magáról közösségi oldalakra persze... :D Meg valószínűleg az is, hogy bátrabbak a fiúk egy átlagos lánynál, mint egy fullos nőnél... :D Azért akárhogy nézzük, egy fullos nőt naponta több tízen is megnézik akár az utcán, meg közösségi oldalakon rájuk írkálnak állandóan az ökrök, hogy befűzzék őket. Egy átlagos lánynál? Na ott már kevésbé! Én személy szerint az átlagos lányokkal, (10/5 vagy 6, nagyon max 10/7) tudnék elképzelni kapcsolatot :D (10/10= aki nagyon jó külsőre belsőre és szereted is, 10/9 aki külső belsőre is jó, 10/8 aki külsőre jó csak :D 10/7-6 átlagos:D). Remélem valamelyest tudtam értelmes választ adnom a kérdésedre. :) Az átlagos lányoknál amúgy az fogja meg az embert, hogy milyen is az a lány. Belsőre főképp! :D
2019. febr. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a válaszát!

Alaopból nem érdekelt annyira ez a jelenség de több ismerősöm is panaszkodott hogy nem tudják hogy mi hiányzik belőlük hogy őket nem találják meg a normális pasik viszont az a lány milyen átlagos és mégis milyen "kelendő", én pedig nem tudtam nekik választ adni. :D


A 4-esnek meg annyit hogy pán vagyok, nem érdekel a párkapcsolatok se érzelmi, se testi része.

2019. febr. 3. 20:13
 7/10 anonim ***** válasza:
Arra nem ezt a jelzőt használják.Egy negatív ember vagy ha semmi sem tud téged érdekelni.Szürke egér,és butuska is vagy.Ha téged nem érdekel a mások "szerelmi"ügye hogy ki kivel van,akkor miért tetted fel a kérdést.Jaaa, hogy a barátnődről van szó,ahá,akkor ez még érdekesebb.Undorod van a testi és szellemi kontaktusoktól,(nem érdekel téged) de azért a barátnődre irigykedsz hogy mér vannak oda érte.
2019. febr. 4. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ja mégvalami,ha eddig senkinek sem kellettél akkor nemcsodálkozz hogy később sem lesz senkid.Pán
2019. febr. 4. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ha nagyon racionálisan gondolok bele a leírtak alapján, akkor lehet, hogy pont az vonzó benne, hogy egyszerű csaj de van stílusa. Ha most olyan srácokat vonz akik szines egyéniségek, vagy kis szívtiprók (nevezzük így) esetleg belevalóak akkor azért techet nekik, mert olyan kis ártatlannak nézhet ki és ez kiegészíti az ő természetüket. Nehezebben fér meg egymás közt két erős illetve két gyenge személyiség ha szerelemről van szó.
2019. febr. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Kilences: Ha egy egyszerű kérdésen ennyire feltudod baszni magad, akkor elég inger szegény környezetből származhatol, ha már így személyeskedünk. (Amúgy a pánt tényleg elírtam, aszexre gondoltam)


Utolsónak köszi!

2019. márc. 5. 18:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!