Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A néger/fekete srácok jobban...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A néger/fekete srácok jobban bejönnek, mint egy fehér/magyar srác, Magyarországon vannak?

Figyelt kérdés

A kérdés elég értelmetlenre sikeredett de a lényeg benne van. Egyszer olyan 15 évesen beszélgettem egy néger sráccal aki vissza költözött Angliába (magyarul beszélt) és nagyon megtetszett a srác (lényegében érdektelen tény) de azóta nem tudok úgy ránézni a fehér srácokra, mint egy feketére.. hülyén tudtam ezt megfogalmazni, de ja, lényegében nekem az a bajom, hogy egy fehér srác sem tud nekem tetszeni. Megmondom, hogy jól néz ki az adott fiú, de el is engedem, mert egyszerűen nem tetszik nekem és teljesen el vagyok szomorodva, mert itt Magyarországon nem találok olyan fiút aki néger lenne és ha találnék is valószinűleg egy ezerszer szebb lányokat is megkaphat az illető. Szóval kb. kárhozatra vagyok itélve párkapcsolat terén, mert ha akadna is egy srác az valszeg az ország másik végében lakna.

fogalmazásért tényleg bocsi, késő van már :/


de a kérdésem az, hogy ne legyek annyira reménytelen, hol tudnék néger srácokkal ismerkedni, és hogyan tudnám *megszeretni* a fehér fiúkat?


18l és a trollkodó válaszok görgessenek tovább légyszives



2019. febr. 3. 00:43
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
41%

Azért is trollkodni fogok, ha már szóvá tetted! :)



Szóval válasz a kérdésedre, elég sok néger bevándorló jött Európába, és itthon is elég sok n!ggert, telepített be Orbán, amik illedelmes be is kopogtattak, szóval van mit itthon csemegézni, ha nyitott szemmel jársz!

De a legegyszerűbb, ha ki mész Afrikába, például Kongóba, ott aztán találsz magadhoz illő, fekete gorillát!

S tudtommal a friss fehér p.ncit, jobban meg kívánják, a sok unalmas fekete helyett!


Remélem rá találsz a vegyes boltban a kiszemelt termékedre és jó ízűen elfogyasztod... :)

2019. febr. 3. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
60%
Ha egy feketét négernek nevezel, rögtön kapod tőlük az első pofont. Ha annyira odavagy értük akkor keress magadnak cigányokat. Ők pontosan úgy viselkednek mint a feketék. Angliában élek, több kollégám is fekete, de nincs az a pénz, hogy kavarjak velük. Borzalmasak..nagyon ritka aki rendes is köztük.
2019. febr. 3. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Nőjj fel és fogd fel, hogy a párkapcsolat sokkal több felszíni vonzódásnál és bőrszínnél.

Én ismerek amúgy négereket, ők is ugyanolyanok, mint a fehérek. Van aki kedves, van aki hangos, kötekedő, udvariatlan stb stb.

2019. febr. 3. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
40%

Magyar,magyarral házasodj és nemzeted örökké élni fog!


Régen gondolni se mertek volna ilyenre,te meg ki is írod ide...

Gratulálok.

A nőnek férfi kell,vagyis hím nemű ember.

Nem ci gány,nig ger,gorilla,orángután,kutya meg egyéb állatfajok.


Szegény szüleid...

2019. febr. 3. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
Hogy szakadnál szét...
2019. febr. 3. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
46%

#4 te jo eg... Szvl ha valakinek sotet s borszine, akkor az mar allat? Azt hiszed rosszabb, mint te, csak mert sotetebb a bore? Ilyen szanalmas alakot... Lefogadom h fiatalabb vagyok nalad, viszont akkor is merem azt mondani h ne mondj ilyet mas emberekre! Szanalmas vagy! Te vagy az allat, nem ok. Egyebkent meg miert kene magyarnak magyarral hazasodnia? Torveny?

Nahjo, hagyjuk xdd

Ilyen sotet emberekre kar pocsekolni a draga idomet...

Anyud buszke lehet rad, pusszantas :)

2019. febr. 3. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%
Úristen...néger....ha ennyire oda vagy értük legalább tud hogy illő őket nevezni.
2019. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
85%
Az előítéleteknek sokféle megjelenési formája van, a tied is brutális előítélet. Közös bennük, hogy az előítéletes ember hogy tönkreteszi a saját életét. Hajrá.
2019. febr. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
61%

Nincs bajom a feketékkel,de engem nem vonzanak. Azonban! Rengeteg itt az undorító hozzászólás! "Magyar magyarral házasodjon",miért is lenne ez kötelező?:D Én se vagyok tiszta magyar attól még magyarul beszélek és magyarnak tartom magam,szóval ezt a magyar nemzetes dumát dobjuk a kukába. Amúgy se ok ez arra,hogy másokat állatnak nevezzünk,hisz fun fact : az emberek is állatok;)

Kérdező! Első sorban a négerezést hanyagold mert tényleg nem illendő. Igen,vannak feketék ott is csak járj nyitott szemmel. De,ha kapsz is valakit,ne azért kezdj el vele járni mert fekete,hanem azért mert belsőleg is vonzódsz hozzá.Egy ember milyenségét nem a bőrszíne,nemzetisége fogja eldönteni,ezt már fel lehetne fogni.

2019. febr. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
63%

#9

Üdv a gyakorin. Én már nem is vártam tőlük többet...

2019. febr. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!