Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek mennyire jönnek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Nektek mennyire jönnek be a rövid hajú, fogszabályozós lányok?

Figyelt kérdés
(csak kíváncsi vagyok)

2019. febr. 3. 11:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
59%
Most így passz. Ha látnék róla képet elmondanám.
2019. febr. 3. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
33%

Hát, ha fogszabályzós az oké. De így hogy rövid hajú, így nem tudom. De szerintem nem.


Esetleg kép?

2019. febr. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
50%

Én egy fogszabályzos rövidhajú csaj vagyok és nem igazán jövök be a srácoknak :) ez van mindenki a hosszúhajú szőkékre bukik

16L

2019. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
25%
Nagyon.
2019. febr. 3. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%

A rövid hajú rész nem különösebben izgat. A fogszabályzós lányok viszont jobban vonzanak. Nem tudom mért, de ha látok egy fogszabályzós lányt egyből megbámulom, nekem nagyon bejön, számomra előnyt jelent, ha a lány fogszabályzós és/vagy szemüveges.

A rövid haj se előny, se hátrány. Van akinek jól áll és hosszú vagy hosszabb hajjal hülyén néz ki, ha van akinek ilyen van gondolom okkal, ezért is nem számít nekem. Viszont a fogszabályzó miatt határozottan előnyt élvez. Nem volt még olyan fogszabályzós lány aki ne tetszett volna, de olyan volt már, hogy akkor figyeltem fel egy lányra mikor fogszabályzós lett.

2019. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
44%
Nekem a rövid hajú fiúk jönnek be :P
2019. febr. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
A fogszabályzó az okés,de a hajad milyen rövid?
2019. febr. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
44%

A nagyon rövid haj nem tetszik, mert az fiússá teszi a csajokat.


Viszont a fogszabályzót kifejezetten szexinek találom.

2019. febr. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem annyira nagyon rövid a hajam. A vállamig ér.
2019. febr. 3. 12:38
 10/18 anonim ***** válasza:
56%
A vállig érő haj az még oké.
2019. febr. 3. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!